8:30 - 17:00

ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه

88102518

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

آپارات

 

زیرساخت‌های حیاتی و حمل‌و‌نقل

ایمن سازان پیشرو > تکنولوژی جدید  > زیرساخت‌های حیاتی و حمل‌و‌نقل

زیرساخت‌های حیاتی و حمل‌و‌نقل

راهکار ویدئوتک برای نظارت در زیرساخت‌های حیاتی و حمل‌ونقل در شهرها


زیرساخت‌های حیاتی و حمل‌و‌نقل

ویدئوتک قادر به برآورده‌سازی پیچیده‌ترین نیازهای مربوط به زیرساخت‌های حیاتی، بازبینی و مانیتورینگ ترافیک جاده‌ای و اتوبانی، امنیت عمومی شهری و فضاهای باز پرجنب‌وجوش و در‌هم‌پیچیده است.

از جمله قابلیت‌های سیستم‌های ویدئوتک می‌توان به این موارد اشاره کرد: تصاویر واضح و پرجزئیات به هنگام روز و شب، حتی در فواصل دور، عملکرد مداوم و بدون نیاز به هیچ‌گونه نگهداری، دقت پیش‌تنظیمات، بازخورد سریع از راه دور، مدیریت ساده با به‌روزرسانی از راه دور، نصب بسیار آسان، ساختار باز برای مدیریت سیستم IP.

 

دوربین‌ها و محفظه‌های تحت شبکه تمام PTZ – ULISSE2 ویدئوتک

 

ULISSE2 یک دستگاه تمام PTZ تحت شبکه برای فضاهای باز است که برای کنترل و مدیریت تمامی دوربین‌های IP و دوربین‌های حرارتی برندهای متفرقه(سیستم‌های ONVIF-S یا آن دسته از سیستم‌هایی که مجهز به سریال پورت RS485 هستند) استفاده می‌شود.

 این دستگاه می‌تواند از طریق یک مرورگر وب به اینترفیس دوربین دسترسی مستقیم پیدا کند تا اموری چون راه‌اندازی و عیب‌یابی سیستم را انجام بدهد.با کمک پروتکل‌های ONVIF-S، تصال کاملا IP دستگاه ULISSE2 به شما اجازه می‌دهد تا با استفاده از مشهورترین VMS موجود در بازار روی تمامی عملکردهای دوربین کنترل کامل داشته باشید؛عملکردهایی چون برف‌پاک‌کن، پمپ شستشو، پیش‌تنظیمات، فعالسازی و راه‌اندازی چراغ‌های روشنایی.

ULISSE2_001-4

ULISSE2

ULISSE2

ULISSE2

با کمک پروتکل‌های ONVIF-S، اتصال کاملا IP دستگاه ULISSE2 به شما اجازه می‌دهد تا با استفاده از مشهورترین VMS موجود در بازار روی تمامی عملکردهای دوربین کنترل کامل داشته باشید؛ عملکردهایی چون برف‌پاک‌کن، پمپ شستشو، پیش‌تنظیمات، فعالسازی و راه‌اندازی چراغ‌های روشنایی.

No Comments

Leave a Comment

EnglishIran