8:30 - 17:00

ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه

88102518

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

آپارات

 

نمایندگی ها

ایمن سازان پیشرو > نمایندگی ها

کمپانی هایی که شرکت، نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش آنها را بر عهده دارد

کمپانی پاناسونیک یکی از بنام ترین کمپانی های دنیا در زمینه تولید لوازم الکتریکی با بیش از یک قرن تجربه ، از کشور ژاپن می باشد.تمرکز کمپانی بر روی غنی سازی زندگی مشتریان از طریق ایجاد نوآوری در محصولات می باشد ، همچنین در طول این سالها همیشه ابداع و تولید کننده تکنولوژی های خاص بوده که مشتری را وابسته و مجبور به هزینه های اضافی بابت تعویض و تعمیرات ننماید. که طول عمر بالای محصولات در شرایط محیطی و جوی متفاوت ، صحت این امر را اثبات می نماید.

کمپانی ویدئوتک بیش از 30 سال است که در طراحی و تولید محصولات پیشرفته جهت صنعت حفاظتی و امنیتی در کشور ایتالیا مشغول به فعالیت بوده است . پیشرفت روز افزون این کمپانی باعث گردیده که به یکی از مهمترین تامین کنندگان این صنعت در اروپا بدل گردد.تمرکز این شرکت بر روی ساخت کاور دوربین و تجهیزات نظارتی جهت پوشش محیط های خاص ، دشوار و مستعد به انفجار می باشد.

کمپانی ژئوویژن به عنوان یکی از 50 شرکت برتر جهان در زمینه تولید سامانه های نظارت تصویری هوشمند شناخته شده است ، که 20 سال پیش در کشور تایوان تاسیس گردیده است . سالها تحقیق ، توسعه ، نوآوری و تولید تجهیزات نظارت تصویری دیجیتال تحت شبکه و نرم افزارهای پیشرفته جهت آنالیز تصاویر ، باعث گردیده است از تولیدات این شرکت در 110 کشور جهان مورد استفاده قرار گیرد.

کمپانی پارادوکس یکی از معروف ترین تولید کنندگان سیستمهای ضد سرقت اماکن و کنترل دسترسی هوشمند میباشد که 20 سال پیش در کشور کانادا تاسیس گردید و به طور مستمر به دنبال تولید تجهیزات نوآورانه و با کیفیت ، سازگار با فناوری های در حال تغییر و استانداردهای جدید زندگی ، از نظر تکنولوژی و زیبایی می باشد.

کمپانی سی دی وی آی  با قدمت 30 سال در کشور فرانسه مشغول تـولید طـیف کاملی از راه حل ها و تجهیزات سامانه های کنترل دسترسی مستقل و یا مبتنی بر کامپیوتر با یک طراحی بی نظیر و امکانات منحصر به فرد می باشد

کمپانی اسپیسکام شرکتی که 35 سال است در زمینه تولید تخصصی لنز دوربینهای نظارتی در کشور ژاپن مشغول به فعالیت میباشد و بیش از 170 نوع لنز در سبد تولیدات خود دارد.

EnglishIran