8:30 - 17:00

ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه

88102518

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

آپارات

 

راه حل های هوش مصنوعی غیرمتمرکز I-PRO

ایمن سازان پیشرو > تکنولوژی جدید  > راه حل های هوش مصنوعی غیرمتمرکز I-PRO

راه حل های هوش مصنوعی غیرمتمرکز I-PRO

i-PRO Edge AI Technology_KV

راه حل های هوش مصنوعی غیرمتمرکز I-PRO

زیرساخت‌های امنیتی هوشمند و انعطاف‌پذیر به‌طور مداوم در حال تکامل است، زیرا کسب‌وکارها به دنبال بهره‌گیری از فناوری برای افزایش امنیت و کارآمدی عملیات خود هستند. حجم داده‌های تولید شده توسط دوربین‌های مداربسته (CCTV) به قدری افزایش یافته که دیگر نمی‌توان آن را با توان انسانی مدیریت کرد؛ بنابراین، باید به فناوری تکیه کنیم و فیلم‌های امنیتی را بر اساس شواهد تجزیه و تحلیل نماییم. همچنین، الزامات ایمنی همواره در حال تغییر هستند، بنابراین هر راه‌حلی باید انعطاف‌پذیر باشد و سرمایه‌گذاری‌ها باید در شرایط و تقاضاهای متغیر بازدهی داشته باشند.

با استفاده از دوربین‌های شبکه‌ای i-PRO با قابلیت‌های هوش مصنوعی، ما فناوری‌های پیشرفته‌ای مانند تحلیل داده‌ها و امنیت با استفاده از یادگیری عمیق را ارائه می‌دهیم و به سهولت استفاده از هوش مصنوعی (AI) و اینترنت اشیا (IoT) توجه می‌کنیم.

دوربین های هوش مصنوعی غیرمتمرکز I-PRO

i-PRO Edge AI cameras

دوربین‌های i-PRO Edge AI با ارائه تحلیل‌های هوشمند ویدئویی در محل، تصاویر را به سطح کاملاً جدیدی ارتقا می‌دهند و همزمان بهره‌وری شبکه و پهنای باند را به حداکثر می‌رسانند. این دوربین‌های جدید و بسیار هوشمند از یک موتور پیشرفته هوش مصنوعی با تحلیل‌های محلی بهره می‌برند تا تغییرات مشکوک در صحنه‌ها را تشخیص دهند، تنظیمات تصویر صحنه‌ی در حال تحلیل را به‌طور خودکار تنظیم کنند و فشرده‌سازی ویدئو را بهینه‌سازی کنند تا پهنای باند شبکه و ظرفیت‌های ذخیره‌سازی سرور حفظ شود.

 

 

 

ویژگی های اصلی

تشخیص اشیاء غیرمتمرکز مبتنی برهوش مصنوعی

با استفاده از پردازنده قدرتمند هوش مصنوعی در لبه، دوربین های غیر متمرکز هوش مصنوعی I-PRO می‌تواند تحلیل‌های پیشرفته‌ای را با تشخیص و شناسایی چهره، انسان، خودرو و دوچرخه انجام دهد و به راه‌حل‌های پیشرفته نظارت ویدئویی ارتقا پیدا کند.

Edge AI based Object detection_0

هوش مصنوعی هوشمند خودکار

بسته به محیط، تصویر به صورت خودکار بهینه می‌شود و با تشخیص شیء بر اساس هوش مصنوعی غیرمتمرکز، دید انسان‌ها در برابر نور پس‌زمینه بهبود یافته میشود.

Ai intelligent auto

کدنویسی هوشمند با هوش مصنوعی

دوربین هوش مصنوعی i-PRO Edge افراد، اتومبیل‌ها و موتورسیکلت‌ها را شناسایی می‌کند و به‌طور خودکار ویژگی‌های تصویر را تنظیم می‌کند. با استفاده از فناوری کدگذاری هوشمند توسط پردازنده هوش مصنوعی لبه، ظرفیت داده کافی به اشیاء مهم مانند افراد یا اتومبیل‌ها اختصاص داده می‌شود، و این داده‌ها با کیفیت بالا پخش و ضبط می‌شوند. در عین حال، اشیاء پس‌زمینه مانند دیوارها و جاده‌ها به داده‌های بسیار کمتری اختصاص داده می‌شوند و کیفیت کلی داده‌ها را کم نمی‌کنند. رشته بیت برای پخش و ضبط مشخص می‌شود.

پلتفرم باز I-PRO

با توجه به نیاز مشتریان، برنامه‌های توسعه یافته توسط شرکای برنامه را می‌توان به دوربین‌های هوش مصنوعی i-PRO Edge اضافه کرد. این ترکیب هوش مصنوعی با دوربین‌های باز، منعطف و سازگار، نسل جدیدی از برنامه‌های کاربردی تجاری و امنیتی پیش‌بینی‌کننده را ارائه می‌دهد که به مشتریان کمک می‌کند در عملیات روزانه خود فعال‌تر باشند. i-PRO Open Platform برنامه‌ای است که در آن برنامه‌های منحصربه‌فرد توسعه‌یافته توسط شرکای برنامه قابل نصب و استفاده با دوربین‌های شبکه این شرکت است. این دوربین‌ها برای شرکای شخص ثالث باز است تا ایده‌های خود را توسعه دهند، ایجاد کرده و از این شرکای فناوری می‌توانند برنامه‌ها را در یک محیط باز توسعه و توزیع کنند و مشتریان را قادر می‌سازد تا سخت‌افزار امنیتی را با نیازهای خاص خود تنظیم کنند.

No Comments

Leave a Comment

EnglishIran