8:30 - 17:00

ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه

88102518

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

آپارات

 

معرفی تکنولوژی FacePro یا سیستم تشخیص چهره‌ی پاناسونیک

ایمن سازان پیشرو > تکنولوژی جدید  > معرفی تکنولوژی FacePro یا سیستم تشخیص چهره‌ی پاناسونیک

معرفی تکنولوژی FacePro یا سیستم تشخیص چهره‌ی پاناسونیک

تکنولوژی FacePro پاناسونیک قادر به تشخیص چهره‌هایی می‌باشد که برای تکنولوژی‌های نظارت ویدئویی متداول دشوار است.

از جمله‌ی این شرایط می‌توان به تشخیص چهره‌هایی اشاره کرد که در زاویه‌ای حداکثر 45 درجه‌ای به سمت راست یا چپ یا زاویه‌ای 30 درجه‌ای به سمت بالا یا پایین قرار گرفته‌اند؛ هنگامی که چهره‌ها به خاطر عینک دودی یا ماسک صورت تا حدودی پوشانده شده‌اند، این تکنولوژی از دقتی 90 درصدی به هنگام تشخیص برخوردار است. همچنین تکنولوژی FacePRO از دقت بالایی برای تطابق چهره‌ی افراد با تصاویر پاسپورتی مربوط به ده سال گذشته برخوردار است.

 

 

– یک سری از چهره‌ها را می‌توان از پیش در سیستم ثبت کرد تا به هنگام تشخیص آنها آژیر به صدا در آید. چهره‌ی سارقانی که سابقه‌ی سرقت دارند و مجرمانی که تحت تعقیب هستند و غیره را می‌توان با توجه به داده‌های ثبت شده از پیش در سیستم امنیتی/نظارتی تشخیص چهره‌ ثبت کرد.

همچنین این اطلاعات را می‌توان با وارد کردن اطلاعات مربوط به تصویر فرد با فرمت JPEG یا سایر فرمت‌ها بین سیستم‌های تشخیص چهره به اشتراک گذاشت. آژیر‌ها می‌توانند با پاپ.آپ شدن ویدئوی فرد موردنظر، متصدی سیستم را از حضور وی باخبر کنند.

-از تصاویر ثبت شده از چهره‌ها می‌توان برای جستجو استفاده کرد.

به عنوان مثال، تصاویر مربوط به چهره‌ی افراد مشکوک حاضر در فروشگاه را می‌توان جستجو کرد تا اطلاعات مربوط به آنها را روی یک نوار زمانی دنباله‌روی کرد؛ یعنی این افراد چه زمانی وارد فروشگاه شده‌اند و از چه قسمت‌هایی از فروشگاه عبور کرده‌اند. اینکه آیا افراد مشکوک پس از ورود به فروشگاه سرقت کرده‌اند یا نه هم می‌توان با کمک سیستم امنیتی/نظارتی تشخیص چهره‌ی پاناسونیک «FacePRO» به سرعت در ویدئوها جستجو و بررسی کرد.

از جمله ویژگی‌های اصلی تکنولوژی FacePro پاناسونیک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. تطابق چهره
  2. جستجوی چهره
  3. تشخیص چهره تا 3000 نفر
  4. شمارش افراد، آمارهای مربوط به سن و جنسیت آنها
  5. دقت بالا در تشخیص با تکنولوژی یادگیری عمیق
  6. کاهش هزینه‌های مربوط به ذخیره‌سازی داده‌ها
  7. امکان توسعه‌ی سیستم

No Comments

Leave a Comment

EnglishIran