8:30 - 17:00

ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه

88102518

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

آپارات

 

سیستم دوربین‌های AI – دوربین‌های نظارتی – پاناسونیک

ایمن سازان پیشرو > تکنولوژی جدید  > سیستم دوربین‌های AI – دوربین‌های نظارتی – پاناسونیک

سیستم دوربین‌های AI – دوربین‌های نظارتی – پاناسونیک

سیستم دوربین‌های AI I دوربین‌های نظارتی I پاناسونیک

سیستم دوربین‌های AI – دوربین‌های نظارتی- پاناسونیک

نیاز به زیربناهای امنیتی انعطاف‌پذیر و هوشمند دائما در حال پیشرفت است، چرا که بیزینس‌ها به دنبال بکارگیری تکنولوژی‌ها هستند تا عملیات‌های خود را ایمن و کارآمدتر کنند. حجم داده‌های تولید شده توسط دوربین‌های مداربسته به قدری زیاد شده است که دیگر نمی‌توان فقط با ظرفیت‌های انسانی پاسخگوی آن بود؛ از این رو ما باید بر تکنولوژی تکیه کنیم و تصاویر و ویدئوهای امنیتی را بر اساس شواهد موجود تجزیه‌و‌تحلیل کنیم. علاوه بر این، الزامات امنیتی دائما در حال تغییر و تحول هستند، بنابراین همزمان با تغییر شرایط و تقاضا، تمامی راهکارها می‌بایست انعطاف‌پذیر شوند و پاسخگوی سرمایه‌گذاری‌های انجام شده باشند.

با کمک دوربین‌های تحت شبکه‌ی سری i-PRO که مجهز به قابلیت‌های هوش مصنوعی AI هستند، تکنولوژی‌های پیشرفته‌ای را ارائه می‌کنیم؛ تکنولوژی‌هایی همچون تکنولوژی تجزیه‌و‌تحلیل و تکنولوژی امنی که از تکنولوژی یادگیری عمیق استفاده می‌کند؛ ما در انتظار فرا رسیدن دوران هوش مصنوعی (AI) و اینترنت اشیاء (IoT) هستیم.

در مقایسه با راهکارهای آنالیتیکی استاندارد، دوربین‌های مجهز به موتورهای AI به مراتب قدرتمندتر هستند و نتایج بهتری را ارائه می‌کنند. این دوربین‌ها می‌توانند عملکردی قدرتمند و سطح قابل‌توجهی از انعطاف‌پذیری داشته باشند. به کمک یک کیت توسعه‌ی نرم‌افزار می‌توان اپلیکیشن‌هایی را برای این دوربین‌ها طراحی کرد که مطابق با نیازهای خاص و در حال تغییر باشند، اپلیکیشن‌هایی که با توجه به نیازهای یک مشتری تجاری ساخته شده‌اند.

سیستم دوربین‌های AI I دوربین‌های نظارتی I پاناسونیک

در صورت ضبط شدن ویدئوی شما با یک دوربین تحت شبکه‌ی سری i-PRO اختصاصی که مجهز به هوش مصنوعی AI است، با کمک موتور هوش مصنوعی AI روی این دوربین‌ها، شما می‌توایند قابلیت‌های زیر را در اختیار داشته باشید:

  • تشخیص با دقت بالا
  • شناسایی و تصمیم‌گیری با کمک پردازش AI

پردازش اِج-محور، کار پردازش AI را روی داده‌های سنگین موجود در یک دوربین انجام می‌‌دهد؛ داده‌های سنگینی همچون تجزیه‌و‌تحلیل ویدئوها که در دوربین‌های تحت شبکه‌ی عادی کار دشواری بود. با کمک پردازش اِج-محور می‌توان بار روی دوش سیستم و سرور را کاهش داد و یک سیستم با عملکرد بالا را ایجاد کرد/به راه انداخت. با ظهور تکنولوژی یادگیری عمیق، امکان جمع‌آوری و تجزیه‌و‌تحلیل حجم بالایی از داده‌ها فراهم می‌شود؛ داده‌هایی که تا به حال قادر به رسیدگی و سازماندهی آنها نبودیم. با اجرای مستقیم اپلیکیشن‌های یادگیری عمیق در خود دوربین‌ها، نیاز به سرورهای اضافی برای محاسبات تحلیلی از میان برداشته می‌شود و در عین حال همان سطوح از دقت بالا حفظ می‌گردد. داشتن چنین سیستمی از مزایای زیر برخوردار است:

  • پرداخت هزینه‌ی کمتر برای خریداری زیربناهای امنیتی
  • پردازش سریع‌تر
  • آلارم‌ها، اخطارها یا اطلاعاتی با فوت وقت کمتر از اپلیکیشن‌ها

 

مزیت‌های این سیستم برای مشتریان

با توجه به نیازهای مشتریان، اپلیکیشن‌های طراحی شده توسط همکاران ما در بخش توسعه‌ی اپلیکیشن‌ می‌توانند به دوربین‌های تحت شبکه‌ی i-PRO افزوده شوند*.

ادغام هوشمندی AI با دوربین‌های باز، منعطف و قابل تنظیم، نسل جدیدی از بیزینس‌های پیش‌بینی‌کننده و اپلیکیشن‌های امنیتی را ارائه می‌کند؛ اپلیکیشن‌هایی که به مشتریان ما کمک خواهند کرد تا در فعالیت‌های روزانه‌شان کنشگرتر باشند.

بکارگیری هوش مصنوعی AI و همچنین تکنولوژی یادگیری عمیق را می‌توان در شرایط گوناگونی همچون موقعیت‌های زیر مشاهده کرد:

  • ضبط صدا در گوشی‌های هوشمند
  • مراکز تولیدی
  • مدیریت و کنترل موجودی کالاها
  • عملیات‌های خودکار

به همین منوال، راهکارهای بسیاری از مشکلات، حتی مشکلات در حوزه‌ی صنعت امنیت نیر در حال پیدا شدن هستند. اپلیکیشن‌ها می‌توانند به خرده‌فروشان کمک کنند تا تجربه‌ی مشتریان را بهبود ببخشند؛ در شهرهای هوشمند از این اپلیکیشن‌ها می‌توان برای بازبینی و مانیتورینگ ترافیک و پارکینگ هوشمند استفاده کرد؛ برگزارکنندگان مراسمات و مراکز حمل‌و‌نقل نیز می‌توانند از این اپلیکیشن‌ها جهت بررسی و تضمین امنیت استفاده کنند.

سیستم دوربین‌های AI I دوربین‌های نظارتی I پاناسونیک

*بسته به سخت‌افزار مورداستفاده‌ی یک اپلیکیشن، تا سقف 3 اپلیکیشن را می‌توان روی یک دوربین اجرا کرد.

 

پلتفرم باز

پلتفرم اپلیکیشن دوربین‌های i-PRO، برنامه‌ای‌ست که در آن می‌توان اپلیکیشن‌های منحصربفرد طراحی شده توسط توسعه‌دهندگان اپلیکیشن را نصب کرد و با دوربین‌های تحت شبکه‌ی ما استفاده نمود. دوربین‌های ما به روی سایر شرکت‌ها باز هستند تا ایده‌های خود را روی آن پیاده کنند. این آغاز دوره‌ی جدیدی از اپلیکیشن‌های هوشمند است، چرا که همکاران ما در زمینه‌ی تکنولوژی می‌توانند اپلیکیشن‌هایی را در یک فضای باز طراحی و توزیع کنند؛ با این کار مشتریان می‌توانند متناسب با نیازهای خاص یک بیزینس یا یک گروه، سخت‌افزارهایی امنیتی را تهیه کنند.

سیستم دوربین‌های AI I دوربین‌های نظارتی I پاناسونیک

No Comments

Leave a Comment

EnglishIran