8:30 - 17:00

ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه

88102518

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

آپارات

 

دوربین گنبدی Panasonic با زوم ۴۰ برابر، برای نظارت بر کل شهر

ایمن سازان پیشرو > اخرین مقالات  > دوربین گنبدی Panasonic با زوم ۴۰ برابر، برای نظارت بر کل شهر

دوربین گنبدی Panasonic با زوم ۴۰ برابر، برای نظارت بر کل شهر

دوربین گنبدی Panasonic با زوم ۴۰ برابر، برای نظارت بر کل شهر

 

آخرین امکانات اضافه‌شده به دوربین امنیتی پاناسونیک، به‌منظور بهبود در قابلیت عملکرد و همچنین کاهش در هزینه ذخیره‌سازی و تعمیر و نگهداری برای نظارت تصویری بر شهر تعبیه شده است.

 

دوربین PTZ(WV-X6531N)، با قابلیت Full HD و نصب در فضای باز، ضدخرابکاری است و به یک زوم نوری ۴۰ برابر، تثبیت‌کننده، زوم هوشمند و تجزیه‌وتحلیل هوشمند برای تشخیص تصادفات وسایل نقلیه مجهز شده است. علاوه بر این، آخرین فن‌آوری‌های کاهش هزینه، شامل ترکیبی از H.265 فن‌آوری کدگذاری هوشمند، از الگوریتم‌های هوشمند برای کاستن از پهنای باند فیلم‌های امنیتی استفاده می‌کنند. این بدان معنی است که دوربین می‌تواند شرایط ذخیره‌سازی داده‌ها را حدود ۷۰% برای صحنه‌های متحرک و بیش از ۹۰% برای صحنه‌های ثابت، ماورای نسل آخر دوربین‌های PTZ بیرونی پاناسونیک، کاهش دهد.

 

علاوه بر این، قابلیت عملکرد در رطوبت و پوشش ClearSight­، به‌طور قابل‌توجهی در دسترس بودن  عملیاتی دوربین‌های فضای باز در آب‌وهوای مرطوب را افزایش می‌دهد. سطح پوشش یافته خاص، در برابر جمع شدن لکه­های آب و گردوغبار مقاومت می‌کند، نیاز برای تعمیر و نگهداری را کاهش می‌دهد، و قابلیت استفاده و وضوح فیلم‌های امنیتی را بهبود می‌بخشد.

 

مانند تمام محصولات امنیتی پاناسونیک، به‌منظور حفاظت از امنیت سایبری کامل­، جریان و ویدئوی این دوربین با Symantec­ رمزگذاری شده‌اند.

No Comments

Leave a Comment

EnglishIran