8:30 - 17:00

ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه

88102518

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

آپارات

 

Panasonic سری دوربین های 360 درجه اش را تقویت می کند

ایمن سازان پیشرو > اخرین مقالات  > Panasonic سری دوربین های 360 درجه اش را تقویت می کند

Panasonic سری دوربین های 360 درجه اش را تقویت می کند

Panasonic برنامه دارد دو سری جدید دوربین های 360 درجه را که امکان تصویربرداری دقیق با حساسیت شدید و کیفیت بسیار بالا در شرایط چالش برانگیز را می دهد به سری Pro Extremeاضافه کند.

این محصولات جدید توانایی کاهش حجم داده را در حین حفظ کیفیت بالای ویدئویی آن دارند و با پشتیبانی از فشرده سازی ورای H.265 و تکنولوژی جدید کدینگ هوشمند، برای عملیات های حمل و نقل، نظارت شهری، بانکداری و خرده فروشی ایده آل هستند همچنین یک مدل برای تطبیق با شرایط لازم برای کاربردهای on-board مانند کاربردهای در قطارها و اتوبوس ها طراحی شده است.

دوربین شبکه ای 360 درجه با وضوح تصویر موجود 5MP و 9MP، می تواند تصویر ویدئویی دارای اعوجاج کم و شفافی را تولید کند.

دوربین های 9MP برای استفاده خانگی (WV-X4171) و فضای باز (WV-X4571L) و سری 5MP جدید نیز برای استفاده خانگی (WV-S4150) و فضای باز (WV-S4550L) در دسترس هستند که هر دو رزولوشون با کارکردهای هوشمند قدرتمندی از جمله تصویربرداری گرمایی، شمارش افراد و حذف اجسام در حال حرکت (MOR) تکمیل شده. اند.

نقشه برداری حرارتی اجازه تحلیل مناطق با ترافیک بالا و توقف طولانی را می دهد که تصویر سازی پله ای را در میدان دید وسیع دوربین ها ارائه می کند – برای هوش تجاری و ایجاد بهبودهای کارایی به خصوص در خرده فروشی و بانکداری ایده آل است.

مدل WV-S4550L و WV-X4571L با یک دستگاه رطوبت زدایی و پیچ های مقاوم در برابر نمک که آن ها را برای هر محیط سخت مانند موقعیت هایی با دماهای متغیر، سطح بالای رطوبت و تکان های ناگهانی مناسب می سازد، جهت شرایط سخت با دوام بالا طراحی شده اند.

همچنین مدل های فضای باز تصاویر mono را در شب و یا تاریکی تولید می کنند تا بتوانید به لطف تکنولوژی IR-LED هوشمند Panasonic، به جمع آوری اطلاعات حتی در محیط های بدون نور، ادامه دهید.

منبع: .panasonic.co.uk

No Comments

Leave a Comment

EnglishIran