8:30 - 17:00

ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه

88102518

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

آپارات

 

بازار سیستم‌های حفاظت‌حریق به ۱۵۵ بیلیون دلار خواهد رسید

ایمن سازان پیشرو > اخرین مقالات  > بازار سیستم‌های حفاظت‌حریق به ۱۵۵ بیلیون دلار خواهد رسید

بازار سیستم‌های حفاظت‌حریق به ۱۵۵ بیلیون دلار خواهد رسید

بازار اعلام حریق
بازار سیستم‌های حفاظت‌حریق به ۱۵۵ بیلیون دلار می‌رسد.براساس مطالعات مرکز تحقیقاتی Grand View، انتظار می‌رود بازار سیستم‌های حفاظت‌حریق جهانی تا سال ۲۰۲۷ با نرخ رشد ۷/۵٪ به ۱۵۵.۰۳ بیلیون دلار دست یابد.ارتقا تکنولوژی وایرلس و افزایش از دست رفتن جان و مال انسان‌ها در آتشسوزی‌ها و توجه بیشتر به قوانین ایمنی حریق سختگیرانه در ساختمان، از عوامل رشد این بازار هستند.

همچنین پیشرفت تکنولوژی مثل تکنولوژی اطفاحریق مبتنی بر مه و محصولاتی مثل دتکتورهای دود مادون‌قرمز/ لیزر اپتیکال، هشداردهنده‌هایی با صدای اعلام تخلیه توکار، سیستم‌های اطفاحریق هایپوکسی(کاهش اکسیژن) و سیستم‌های اعلام‌حریق وایرلس موجب بالا رفتن جذابیت این بازار شده است.

روند رو به رشد یکپارچه‌سازی سیستم‌های اعلام حریق با سیستم‌های اتوماسیون ساختمان نیز نوید یک رشد چشمگیر در این بازار را می دهد‌.
اخیرا قابلیت اتصال به سیستم‌های اتوماسیون ساختمان به شدت در سیستم‌های حفاظت‌حریق مسکونی، صنعتی و تجاری مورد توجه قرار گرفته است.

محققان بر این باورند که این یکپارچه‌سازی موجب توسعه و گسترش سیستم‌هایی که قابلیت جمع‌آوری و به اشتراک‌گذاری داده‌هایی که می‌تواند به آگاهسازی افراد نسبت به نکات ایمنی منجر شود، می‌گردد.

در کشورهای پیشرفته مثل اروپا این سیستم‌ها روند رو به رشدی در چندسال اخیر داشته‌اند و اما با وجودیکه در سال ۲۰۲۰ بازار عرضه و تقاضا بخاطر پاندمی ویروس کووید۱۹ کند شده است، به‌خاطر توجه کشورهای در حال توسعه به سیستم‌های حفاظت‌حریق و اعمال قوانین جدید و سختگیرانه‌تر در این زمینه، همچنان این روند تا چندسال آینده به صعود خود ادامه خواهد داد.

محصولات جدید بازار : www.kalasec.ir

No Comments

Leave a Comment

EnglishIran