8:30 - 17:00

ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه

88102518

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

آپارات

 

از تجهیزات حفاظت حریق ماشین آلات چطور مراقبت کنیم؟

ایمن سازان پیشرو > اخرین مقالات  > از تجهیزات حفاظت حریق ماشین آلات چطور مراقبت کنیم؟

از تجهیزات حفاظت حریق ماشین آلات چطور مراقبت کنیم؟

 

از تجهیزات حفاظت حریق ماشین آلات چطور مراقبت کنیم؟

 

سیستم ویدیویی inView360 وظیفه حفاظت از وسیله نقلیه را برعهده دارد. این سیستم با 4 دوربین دو بعدی و ارائه تصاویر اچ دی زنده از دورتادور وسیله نقلیه به راننده کمک می کند تا از تجهیزات اعلام و اطفا حریق آن وسیله به طور کامل حفاظت کند. امکان اضافه کردن 1 تا 2 دوربین دیگر برای مانیتورینگ نواحی دیگر نیز وجود دارد.

ورژن جدید این سیستم تصاویر اچ دی 1080 پیکسلی واضح تر و شارپ تری نسبت یه مدل های قبلی ارائه می دهد. سیستم استاندارد شامل 4 دوربین می شود که تصاویر 2 بعدی از دورتادور وسیله نقلیه از زاویه بالا می گیرند. 4 تصویر با هم ترکیب شده و هیچ نقطه کوری نمی ماند. امکان اضافه کردن 1 تا دوربین دیگر نیز به این سیستم وجود دارد. این سیستم یک ضبط کننده خودکار سر خود دارد. این سیستم 4 اسلات کارت حافظه با ظرفیت ذخیره سازی 1 ترابایت دارد. دی وی آر داخلی آن تصاویر هردوربین را جداگانه ضبط می کند و این برای امور مربوط به بیمه بسیار کارایی دارد. همچنین دی و ی آر آن یک جی پی اس، سرعت سنج توکار دارد و به دکمه آلارم اضطراری نیز مجهز است.

برای راننده قابلیت پخش تصاویر به صورت جداگانه و همچنین یک تصویر ترکیبی 360 درجه کامل نیز همراه با تغییر زاویه دید دوربین ها وجود دارد.

منبع: www.fireresearch.com.

www.iranalarm.com

No Comments

Leave a Comment

EnglishIran