8:30 - 17:00

ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه

88102518

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

آپارات

 

گروه مپنا

ایمن سازان پیشرو > گروه مپنا

شکل‌گیری گروه مپنا، با تأسیس «شرکت مدیریت پروژه‌های نیروگاهی ایران» یا به اختصار «مپنا» در سال ۱۳۷۲ و توسط وزارت نیروی جمهوری اسلامی ایران آغاز شد . هدف اصلی از تأسیس این شرکت ، پیمانکاری عمومی پروژه‌های نیروگاهی بود. مپنا، یک بنگاه اقتصادی ایرانی است که به همراه ۴۱ شرکت زیرمجموعه خود، تحت عنوان “شرکت گروه مپنا” در زمینه توسعه و ساخت نیروگاه ‌های حرارتی، همچـنین اجرای پـروژه‌هاى نـفت و گاز و حمل و نقل ریلى، به صورت پـیمانکار اجرایی کلید در دسـت   (EPC) و سـرمایه‌گذاری خصوصی فعالیت می‌کند. گروه مپنا از آغاز تأسیس ، اجرای نزدیک به یکصد اَبَر پروژه به ارزش بیش از ۳۰ میلیارد یورو را در کارنامه خود ثبت نموده است.

شرکت ایمن سازان پیشرو در پروژه احداث مراکز آموزش و فناوریهای نوین صنعت برق ایران ( دیسپاچینگ ملی ) موفق به همکاری با گروه مپنا گردید ، که کارفرمای اصلی پروژه شرکت مدیریت شبکه برق ایران بود . پروژه مذکور یکی از بزرگترین پروژه های ملی کشور است که از لحاظ حساسیت و امنیت فوق العاده حائز اهمیت است ، لذا استفاده از بروزترین و پیشرفته ترین تجهیزات حفاظتی و امنیتی جهت تجهیز پروژه امری اجتناب نا پذیر می باشد .

جهت تحقق این مهم از سامانه نظارت تصویری بالغ بر 90 عدد دوربین متحرک ، صنعتی و سقفی تحت شبکه با وضوح تصویر 3 مگاپیکسل استفاده شده که ساختمانهای اصلی ، محوطه داخلی و پیرامون سایت را با وضوح بالا تحت پوشش تصویری قرار می دهد .

در پروژه 30 عدد دکل 4 متری و بالغ بر 2500 متر کابل فیبر نوری ، 7000 متر کابل شبکه و 10000 متر لوله فلـزی و پلی اتیلن مورد استـفاده قـرار گـرفته است ، کـه در نهــایت در مـرکز کنتـرل تـوسط نرم افـزار پیشـرفته مــجهز به آنــالیز تصـویر و ســامانه ذخیــره سـاز (Direct Attached Storage (DAS رویت و به مدت طولانی ذخیره می گردند .

EnglishIran