8:30 - 17:00

ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه

88102518

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

آپارات

 

چاپخانه دولتی

ایمن سازان پیشرو > چاپخانه دولتی

بر اساس اطلاعات استخراج شده از مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی ، کتابخانه ملی و مستندات موجود ، شرکت سهامی چاپخانه دولتی ایران در سال 1285 هجری شمسی تأسیس گردیده است . در آن زمان این چاپخانه یکی از بزرگترین مؤسسات مطبوعاتی ایران و شاید خاورمیانه به شمار می رفت. در سال 1345 هجری شمسی محل استقرار چاپخانه از میدان بهارستان به محل کنونی یعنی میدان امام حسین خیابان اقبال لاهوری تغییر مکان داده است.

زمـینه فعالیت اصـلی این شـرکت چاپ و انتشار اوراق دولتی از قبیل اوراق مشارکت ، اوراق قرضه ، قباله ، دسته چک و … می باشد ، که پس از چاپ و نگهداری در انبار ، طی یکسری تدابیر امنیتی به مراکز دولتی و بانکی انتقال می یابد .

به علت اهمیت و حساسیت بالا از لحاظ امنیتی و همچنین نظارت بر روند چاپ و انتشار اسناد ، کلیه ورودی ها ، محوطه های چاپ و انبارها توسط این شرکت مجهز به سامانه نظارت تصویری با وضوح تصویر بالا قرار گرفت ، که بالغ بر 100 عدد از انـواع دوربین های مـتحرک ، بولت ، صنعتی و سقفی تحت شبکه مگاپیکسل بر روی بسـتر فیبـر نوری و کابل شـبکه نصب و راه اندازی گردید . تصاویر کلیه دوربینها توسط یک دستگاه ضبط کننده دیجیتال به مدت یکسال ذخیره میگردند و از طریق نرم افزار مانیتورینگ ، رویت و تنظیمات مربوطه بر روی آنها انجام می پذیرد .

شایان  ذکر است طراحی و نظارت بر اجرای اتاق کنترل و نصب مانیتورهای صنعتی جهت رویت تصاویر  نیز به این شرکت سپرده شد که با توجه به استانداردهای بروز اتاق مـانیتورینگ و پیـش بینـی طـرح توسـعه آتـی ، اجرا و راه اندازی گردید .

همچنین جهت کنترل تردد پرسنل و مراجعین مقرر گردید کلیه دربهای مجموعه مجهز به سامانه کنترل تردد هوشمند گردند ، که زیر ساخت مربوطه همزمان با اجرای سامانه نظارت تصویری اجرا ، و در حال حاضر مقدمات مـربوط به عقد قـرارداد در حـال بـررسی می باشد .

EnglishIran