8:30 - 17:00

ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه

88102518

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

آپارات

 

طبیعت زنده

ایمن سازان پیشرو > طبیعت زنده

شـرکت دانـش بنیان طبیعت زنده در سـال ۱۳۷۶ با هـدف تولید محصولات با کیفیت مراقبت از پـوسـت و مو با منشاء گیاهی بنیان نهـاده شد. ایـن شـرکت محصـولات خـود را تـحـت نـام تـجاری “سینـره” به بازار عـرضه نمـود و پس از آن با جـذب نیـروهـای متخصص و تلاش های مستمر در سال ۱۳۸۸ موفق به کسب عنوان برند برتر شد .

در حال حاضر سینره به پشتوانه کیفیت و کارایی  برتر محصولات خود ، مورد تایید پزشکان متخصص و نشست های علمی معتبر در سطح  داخلی و بین المللی ، همچون  آکادمی بیماری های پوست و مو در لندن  قرار گرفته است .

به علت اهمیت محصولات ، روند تولید استاندارد ، نظارت بر کیفیت محصولات از زمان تولید تا انتقال به انبار و پخش محصولات در دفاتر پخش ، کلیه این فرایند از طریق سامانه دوربین مداربسته ،کنترل و مانیتور می گردد و این شرکت با طراحی و اجرای بیش از 700 عدد دوربین سـقفی ، صنعتی و متحرک کارخانه ، انبارها و دفاتر پخش سراسر ایران را تجهیز نمود، دوربینها در هر مرکز به صورت مجزا به یک دستگاه ضبط کننده دیجیتال متصل و ضبط تصاویر با وضوح بالا انجام و سپس از طریق شبکه داخلی اینترانت مجموعه به دفتر مرکزی تهران انتقال و توسط نرم افزار متمرکز (CMS) کلیه مراحل از زمان شروع تولید تا پخش محصول تحت کنترل و نظارت قرار می گیرد.

همچنین در فاز جدید پروژه کلیه دفاتر و مراکز پخش شهرستانها مجهز به سیستم ضد سرقت پیشرفته و متمرکز گردیده که به محض وقوع رخداد ، آلارم مربوطه از طریق دوربینهای نصب شده قابل رصد می باشد.

EnglishIran