8:30 - 17:00

ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه

88102518

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

آپارات

 

شـلمبرژر

ایمن سازان پیشرو > شـلمبرژر

بزرگترین شـرکت بیـن المللی خدمات دهنده  چـاههای نـفتی جهان  با  123 هزار نفـر کارمند از 140 ملیت متفاوت در 85 کشور که بیش از 80 سال از قابلیتهای خود برای ارائه بهتـرین راه حلها برای بهبود عملکرد در این زمینه فعالیت می نماید .

سامانه های اجرا شده در این پروژه به لحاظ حساسیت بالا این سازمان دارای رتبه بندی A از لحاظ امنیتی بوده و تحت نظارت ناظر خارجی مطابق با استانداردهای بین المللی نصب گردیده است . نصب و راه اندازی سامانه نظارت تصویری و هماهنگی آن با سامانه کنترل تردد هوشمند ، این امکان را فراهم آورده که کوچکترین رخداد ، و ردیابی دقیق پرسنل در این پروژه  به سادگی امکان پذیر باشد.

سامانه دوربین مدار بسته مشتمل بر دوربینهای متحرک ، صنعتی و سقفی در دفتر مرکزی تهران ، سایت کیش و سایت اهواز آن مجموعه راه اندازی گردید و به یک سـیستم کنتـرلی دیـجیتال هوشمند متصل شده است که توانایی ذخیره تصاویر را به مـدت زمان  طولانی مهیا  میسازد.

سـامانه کنتـرل تردد هوشـمند منصوبه که از بـرند  CDVI فرانسـه پیشـنهاد و نصب و راه اندازی گردید ، جهت کنترل کلیه دربهای مجـموعه با سـطوح دستـرسی تفکـیک پـذیـر، حضـور و غیـاب همـراه با گزارشگیری دقیق و کامل بر اساس زمـان ، تـاریخ  و شـخص مورد نظر و رصد موقعیت مکانی پرسنل در لحظه ، راه اندازی و به سیستم اعلام حریق نیز متصل گردید که به محض بروز حریق کلیه دربها به صورت اتوماتیک باز می گردند .

مفتـخریم به اطلاع برسانیم ، پـروژه اجرا شده  یکی از بزرگتـرین و ا صولی ترین پروژه های کنتـرل تـردد هـوشمند در کشـور می باشد که با گذشت چند سـال از نصـب و راه اندازی تجهیـزات بـدون هیـچ خطـایی همچنـان به کار خود ادامه می دهند .

EnglishIran