8:30 - 17:00

ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه

88102518

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

آپارات

 

شرکت بین الملل عمران

ایمن سازان پیشرو > شرکت بین الملل عمران

شرکت بین الملل عمران سریر در سال ۱۳۸۴ در تهران تأسیس و طی بیش از یک دهه فعالیت موفق به اجرای افزون بر ۵۰ پروژه مهندسی ، تأمین تجهیزات و ساخت در مناطق مختلف میهن عزیزمان گردیده است . تعداد کارکنان شرکت از حدود ۱۵ نفر در سال ۱۳۸۴ به بیش از ۵۰۰ نفر در سال های اخیر افزایش یافته است . این شـرکت در طـول بیش از یک دهه فعالیت خود ضمن بهره گیری از علم روز توانسته است به ساختاری سازمان یافته و پویا دست یابد که این ساختار در کنار مجموعه ای از بروزترین ماشین آلات و ابزارآلات مهندسی توانسته است پاسخگوی تمامی خواسته های مشتریان و کارفرمایان خود در کوتاهترین زمان و با حداقل هزینه باشد .

شرکت بین الملل عمران سریر چند سالی هست که به عنوان پیمانکار منتخب قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران جهت ساخت کامل دادسراهای نواحی مختلف کشور مورد تایید قرار گرفته است ، و موفق به ساخت و تجهیز کامل این دادسرا ها از صفر تا صد گردیده است ، در راستای اجرا ، تجهیز دادسراهای ناحیه 5 ، 6 و 8 به سامانه نظارت تصویری به شرکت ایمن سازان پیشرو به عنوان پیمانکار دست دوم محول گردید ، که به دلیل حساسیت بالای امنیتی از 370 عدد انواع دوربین های بولت و سقفی 2 و 3 مگاپیکسل تحت شبکه مجهز به آنالیز تصاویر به همراه سامانه کنترلی پیشرفته تحت شبکه جهت ذخیره بلند مدت تصاویر در سه ناحیه مذکور استفاده گردیده است .

دوربینهای نظارت تصویری بر روی بستر شبکه فیبر نوری و کابل شبکه و سوئیچ های پیشرفته سیسکو اجرا گردیده است و رویت تصاویر از طریق تعدادی مانیتور صنعتی امکان پذیر می باشد . همچنین امکان آنالیز تصاویر ، انتقال آنها و بازبینی تصاویر ضبط شده توسط نرم افزار با قابلیت های منحصر به فرد و با کاربری ساده نیز وجود دارد.

EnglishIran