8:30 - 17:00

ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه

88102518

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

آپارات

 

زامیاد

شركت تولید كننده خودروهای تجاری زامیاد در سال 1342 در محل میدان آذری به عنوان اصلی ترین كارخانه گروه صنعتی رنا تاسیس گردید و فعالیت خود را با واردات ، مونتاژ و تولید انواع خودروهای تجاری بنزین و گازوئیلی مطابق با استانداردهای روز بین المللی آغاز نمود . این شركت در سال 1350 با توجه به گسترش فعالیتها و توسعه محصولات خود ، به محل فعلی خود واقع در كیلومتر 15 جاده قدیم كرج منتقل شد و با راه اندازی 11 خط تولیدی و بیش از 2200 نفر پرسنل فعالیت خود را ادامه می دهد .

درحال حاضر زامیاد یكی از شركت های بزرگ گروه خودروسازی سایپا می باشد که به واسطه اندوخته تجربه بیش از نیم قرن فعالیت تولید خودروهای تجاری، می‌توان اذعان داشت که این شرکت، تا حدودی بسیار زیادی به چشم انداز خویش در مسیر رشد و توسعه دست یافته است .

شـرکت ایمن سازان پیشرو موفق گردید پس از برگزاری مناقصه ، محیط بخش ایستا فلز ، واحد تعمیرات ، محوطه انبارها و بخش تحقیق و توسعه شرکت زامیاد را به سامانه نظارت تصویر هوشمند تجهیز نماید . کلیه دوربینهای منصوبه به صورت تحت شبکه و با وضوح تصویر مگاپیکسل و با استاندارد بالا توسط بستر فیبر نوری و کابلهای شبکه به مرکز کنترل انتقال یافته و جهت مانیتورینگ و ذخیره سازی تصاویر از سیستم رکوردر تحت شبکه با پشتیبانی از 54 ترابایت هارد و نرم افزار با قابلیتهای ویژه آنالیز تصاویر استفاده گردیده است .

EnglishIran