8:30 - 17:00

ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه

88102518

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

آپارات

 

تهران سـتورز

ایمن سازان پیشرو > تهران سـتورز

شرکت تهران سـتورز به عنوان یکی از وارد کنندگان و توزیع کنندگان با سابقه حوزه پروتزهای تعویض مفاصل، ایمپلنت های ارتوپدی و اقلام مرتبط با این حوزه از درمان، در سال 1346 شروع به فعالیت نمود. هدف این شرکت با تکیه بر تجربه ای طولانی مدت و نیز برخورداری از نیروی انسانی متخصص و کارآمد ، همواره ارتقا سطح کیفی سرویس دهی به جا معه درمان و بخصوص بیماران حوزه ارتوپدی بوده است.

طراحی ، نصب و راه اندازی سامانه نظارت تصویری با بیش از 150 عدد دوربین Full HD و سامانه ضد سرقت پیشرفته جهت انبار محصولات و ورودی های ساختمان مرکزی در 9 طبقه به این شرکت سپرده شد ، که برای نخستین بار بر روی بسترFTTH  و توپولوژی GPON  پیاده سازی و اجرا گردید .

تا کنون در دنیا برای انتقال اطـلاعات از روشـهای مختـلفی بـهره گیری شـده و با گـذشـت زمـان و با نیـاز به سـرعتهـای بـالاتـر فن آوری های متنوعی جایگزین سامانه های قدیمی شده است ، یکی از این فن آوری ها که سرعت بالاتری جهت انتقال اطلاعات را به مشترکین ارائه می نماید ، اتصالات پهن باند فیبر نوری به خانه ، یا همان FTTH (Fiber To The Home)   می باشد که معرف اتصال کابل فیبر نوری برای اماکن به صورت اختصاصی است . FTTH یک فن آوری قابل اعتماد و کارآمد است و باعث بالا رفتن قابل توجه پهنای باند ، هزینه کم اجرا و امنیت بیشتر یک شبکه میگردد .

تـوپـولـوژی که امـروزه به صــورت گســترده در راه انـــدازی شــبکه هـای FTTH  مـورد اسـتــفاده قــرار می گـیرد سـاختـار GPON ( Gigabit Passive Optical Network ) می باشد ، در واقع ساختار GPON  یک معماری شـبکه یک نقطه به چند نقطه Point to Multi Point می باشد و جهت راه اندازی آن از تجهیزات پسیو استفاده می گردد . جهت راه اندازی چنین شبکه ای کابل فیبر نوری که از شبکه توزیع به محل مشترک کشیده شده است به دستگاهی به نام OLT ( Optical Line Terminal )  که به عنوان ترمینال خط نوری شناخته میشود متصل می گردد ، وظیفه این دستگاه تبدیل سـیگنالهای نـوری به سـیگنالهای الـکتریکی می باشد ، همچنین کلیه تنظیمات شبکه و کنترل پهنای باند توسط این سامانه انجام خواهد گرفت . فیبر نوری خروجی این دستگاه توسط یک تقسیم کننده پسیو که به Splitter  معروف می باشد در محل مشترک پخش می گردد و به تعداد نودهای قابل برنامه ریزی تقسیم می گردد که میتوان جهت استفاده های مختلف و اتصال ماژول های متعدد از آن بهره برد.

در ایــن  پـــروژه پـــس از تــقســیم نـمـودن  فیـبــرهـا  تـوســـط  Splitter    جــهت هـر طـــبقه از تعــدادی دســتگـاه PoE ONT

( PoE Optical Network Terminal ) به منظور اتصال دوربینها استفاده شده است ، این دستگاه دقـیقا همانند یک سوئیچ شبکه عمل می کند و ضمن تامین برق دوربین دیتای مربوط به تصاویر و صدا را توسط فیبر نوری و با سرعت گیگا بیت و وضوح واقعی به دستگاه کنترلی انتقال می دهد ، پس از انتقال تصاویر به اتاق سرور و با استفاده از دستگاه رکوردر تحت شبکه  ، تصـاویر رویـت و به مـدت طولانی ذخیـره می گـردند ، همچنین امکان کنترل و مانیتورینگ تصاویر با توجه به اجرای بستر فوق الذکر از راه  دور بدون افت سرعت  و کیفیت نیز وجود خواهد داشت .

EnglishIran