8:30 - 17:00

ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه

88102518

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

آپارات

 

تایرکورد

ایمن سازان پیشرو > تایرکورد

مجتمع صنعتی‌ تایرکورد در زمینی‌ به مساحت ۲۰ هکتار جهت تولید منسوجات استخوانبندی تایر، تسمه نقاله و لاینر‌های صنعتی‌ در شهرستان کرمانشاه احداث گردیده است . این مجتمع تنها کارخانه در خاورمیانه است که علاوه بر منسـوجات تایر اعم از پلی آمیدی و رایونی نسبت به تولید منسوج تسمه نقاله و لاینرهای صنعتی نیز اقدام می نماید. با راه اندازی این مجتمع صنعتی ، نیاز كشور به منسوجات پلی استری كاملاً مرتفع شده است.

با تـوجه به مـجهز و مـدرن بـودن این مجتمع صنعتی ، جهت نظارت کل محیـط کـارخانه باید از تجـهیزات با کیـفیت بـالا و فن آوریهای  به روز استفاده می شد که این شرکت با بهره گیری از دانش فنی ، طراحی و اجرای پروژه را بر اساس بستر فیبرنوری با موفقیت به پایان رساند.

پروژه با تعداد زیادی از دوربین ها ثابت و متحرک آنالوگ تجهیز شده که به خاطر وسعت زیاد  محیط کارخانه ، از مبدلهای کابل کواکسیال به فیبر نوری جهت انتقال تصاویر به مرکز کنترل اصلی استفاده شده است. در مرکز کنترل ، سیستم های کنترل دیجیتال با آرشیو طولانی مدت و سـیستم ماتریکـس سوئیچر مجهز به کی برد جهت ایجاد مرکز کنترل فرعی و کنترل دوربینهای متحرک نصب و همچنین امکان انتقال تصویر از طریق شبکه و اینترنت نیز وجود دارد.

از سـوی دیگر بنا بر استفاده از تجهیزات و مبـدل های گران قیـمت و جهت حفاظت آنهـا در برابر اضافه ولـتاژ ، نوسانات ولتاژ و صاعقه از ارسترهای حفاظتی ، سامانه ارتـینگ متمرکز و صـاعقه گیـر نیـز در پروژه استفاده شده کـه این تـجهیزات نیز با استاندارد بالا و از برندهای به نام دنیا توسط شرکت نصب و راه اندازی گردیده است.

EnglishIran