8:30 - 17:00

ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه

88102518

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

آپارات

 

بـانک توسـعه صـادرات

ایمن سازان پیشرو > بـانک توسـعه صـادرات

یـکی از دسـتاوردهـای گرانـقدر پیـروزی انـقـلاب اســلامی، تأسـیس بـانک توسـعه صـادرات ایـران است که ایـفای نقـش بانک صـادرات – واردات ایران را بر عهده دارد. این بانک از شـهریـور مـاه 1371 آغـاز بـه کـار کـرد و از آن هنـگام ، در راستای پیشبرد اهدافی که بانک بر عهده داشت، با کارکنان و کادری متخصص و ورزیده ، در خدمت صـادرات کشور قرار گرفت. رسالت بانک توسعه صادرات ایران، با توجه به اهداف کـلان اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی کشـور کمک به توسـعه صادرات غـیر‌نفتی و گسـترش مبـادلات تـجاری و اقتصادی با سایر کشورها است.

شرکت ایمن سازان پیشرو ، درمناقصه ای رقبای خود را کنار گذاشت ،که این مناقصه برای اولین بار در صنعت سامانه های حفاطتی  به صورت کاملا دیجیتال  برگزار گردیده و با مدل مدیریتی ( DSS ( Decision Support System طراحی گردید. سامانه جهت پوشش تصویری داخل و خارج کلیه شـعب ، در سراسر ایـران ، با وضـوح بالا و فن آوری  به روز نصب و راه اندازی گردید.

سامانه منصوبه ، شامل بیش از 500 عدد انواع دوربینهای ثابت سقفی و صنعتی بوده و نصب یک دوربین متحرک در داخل هر شعبه جهت پوشش کامل محیط ، جزو الزامات پروژه بوده است. دوربینها به یک دستگاه کنترلی دیجیتال متصل گردیده که قابلیت ذخیره تصاویر با وضوح بالا را فراهم می سازد ،  همچنین امکان نظارت ،کنترل و برنامه ریزی دستگاههای کنترلی کلیه شعب از طریق شبکه و یک نرم افزار متمرکزCMS) ) در پایتخت نیز مهیا گردیده است.

شـایان ذکر است ،  نصب و راه اندازی دقـیق و اصـولی مـطابق با اسـتانداردهای به روز باعث گـردید ، که این پروژه به یکی از بی نقص ترین اجرا های سامانه نظارت تصویری درکل شـبکه بانـکی کشور بدل گردد.

EnglishIran