8:30 - 17:00

ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه

88102518

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

آپارات

 

ایساکو

شرکت تهیه و توزیع قطعات و لوازم یدکی ایران خودرو (ایساکو) در قالب شرکت سهامی خاص در سال 1356 تاسیس گردید از جمله فعالیت های شرکت می توان به خرید ، فروش ، صادرات و واردات انواع خودرو و همچنین ارائه خدمات پس از فروش به کلیه محصولات ایران خودرو و شرکت های تابعه آن نام برد. همچنین این شرکت به عنوان بزرگترین و گسترده ترین شرکت خدمات پس از فروش خودرو، در راستای اعتلای برند و افزایش وفاداری و رضایتمندی مشتریان گروه صنعتی ایران خودرو قرار دارد.

شرکت ایمن سازان پیشرو ، موفق گردید در سال 1392 در مناقصه سامانه نظارت تصویری شرکت ایساکو بالاترین امتیاز فنی را اخذ و جهت تجهیز این شرکت انتخاب گردد. به علت وسعت محیط ، پروژه در سـه فاز مجزا نصب و راه اندازی گردید ، در فاز اول محوطه پیرامون ، دربهای ورودی و ساخت کامل اتاق کنترل تمام چوب (MDF) با استانداردهای بروز اجرا ، و در فاز بعدی محوطه داخل انبارها و قسمتهای بسته بندی ، و نهایتا در فاز سوم قسمتهای اداری تحت پوشش تصویری قرار گرفتند.

در پروژه بیش از 200 عدد انواع دوربین های متحرک ، صنعتی ، بولت ، سقفی و پاناروما 360 درجه تحت شبکه با کیفیت مگاپیکسل و وضوح بالا  نصب گردیده است و جهت آرشیو و ضبط تصاویر از سامانه های رکوردر تحت شبکه پیشرفته با بیش از 100 ترابایت هارد و نرم افزارهای مانیتورینگ با قابلیتهای ویژه و مجهز به آنالیز تصاویر استفاده شده است . زیر ساخت شبکه مبتنی بر فیبر نوری و کابل شبکه بوده و جانمایی سوئیچها به گونه ای در نظر گرفته شده که جهت توسعه آتی سیستم احتیاج به اضافه نمودن سوئیچ در قسمتهای دیگر کارخانه نباشد .

EnglishIran