توضیحات کوتاهی در رابطه با شرکت
ایمن سازان پیشرو
شرکت فنی و مهندسی ایمن سازان پیشرو با شماره ثبت ۲۰۳۵۶۴ و کـد اقتصادی ۳۱۴۴-۱۵۸۵-۴۱۱۱ در سـال ۱۳۸۲ تاسیس گردیده ، و از زمان تاسیس در زمینه سامانه های حفاظتی ، امنیتی و نظارت تـصویری مشغـول به فعالیت می باشد . کادر مهندسین ، متخصصین و تکنسین های این شرکت با در اختیار داشتن منابع مختلف امـکان مشاوره ، طراحی ، فروش ، نصب و راه اندازی ، آموزش و ارائه خدمات پس از فروش سـامانه های حـفـاظتی و امنیتی در صنایع و محیطهای مختلف را با رعایت استانداردهای مهندسی به روز دنیا به نحوی که از حرفه ای هـا انتظار می رود را فراهم آورده اند . ارائه محصولات و خدمات دقیق و منحصر به فرد با حداکثر کیفیت و حداقل زمان و قیمت ، موجب پیشرفت روز افزون این مجموعه گشته ، تا جایی که امروزه این شرکت به عنـوان یکی از پیشتازان این زمینه با سابقه درخشان شناخته شده است .
open close

شرکت کویر تایر

 

شرکت کویرتایر اولین شرکت تایر ساز ایرانی می باشد که در اواخر سال ۱۳۶۶ با مساحت ۱۱۲ هکتار در شهرستان بیرجند تأسیس گردید ، منبع تأمین تکنولوژی تایرهای بایاس شرکت کویرتایر شرکت لاستیک پارس می باشدکه تکنولوژی شرکت پیرلی ایتالیا را منتقل نموده است و دانش فنی تایرهای رادیال نیز از شرکت ماتادور جمهوری اسلواکی که یکی از شرکتهای معتبر اروپا می باشد اخذ گردیده است. هم اکنون پروژه توسعه تایرهای رادیال استیل بلت با تکنولوژی جدید و با ظرفیت ۳۰ هزار تن در دست تولید می باشد.سیستم نصب شده شـامل دوربیـنهای ثـابت و متـحرک آنالوگ می باشدکه باز هم به علت وسعت بالای کارخانه از مبدلهـای کابـل کواکسیال بهفیبر نوری استفاده شده است. بستر فیبر به متراژ ۱۰/۰۰۰ متـر و کابلکواکسیال ، برق وشبکه بر متـراژ ۲۰/۰۰۰ متر جهت انتقال تصاویر بهمرکز کنترلی مـجهز ایجاد شده ، که در مـرکز تـوسـط سیـستم کنتـرلی
دیجیتالی تصاویر کنترل و آرشیو می گردند.

مراکز کنترل فرعی به تفکیک با امکان دسته بندی و تعریف دسترسی های خاص به تصاویر ، توسط سیستم ماتریکس سوئیچر و کی برد در بخشهایی از کارخانه تعبیه گردیده و امکان انتقال تصاویر از طریق شبکه و اینترنت و اینتـرانت داخلی به واسطه لینک ماهواره ای در دفتر مـرکزی تهـران و هر نقطه از جهان با سرعت و کیفیـت بـالا از مـزایـای اجرای این پروژه می باشد.

زیرنویس عنوان آیتم

آخرین نمونه کارها

همه
 • بانک صنعت و معدن
  Image icon
  بانک صنعت و معدن
  بانک توسعه صادرات ایران
  Image icon
  بانک توسعه صادرات ایران
  شرکت خدماتی چاه های نفتی
  Image icon
  شرکت خدماتی چاه های نفتی
  اداره پست استان قزوین و توابع
  Image icon
  اداره پست استان قزوین و توابع