توضیحات کوتاهی در رابطه با شرکت
ایمن سازان پیشرو
شرکت فنی و مهندسی ایمن سازان پیشرو با شماره ثبت ۲۰۳۵۶۴ و کـد اقتصادی ۳۱۴۴-۱۵۸۵-۴۱۱۱ در سـال ۱۳۸۲ تاسیس گردیده ، و از زمان تاسیس در زمینه سامانه های حفاظتی ، امنیتی و نظارت تـصویری مشغـول به فعالیت می باشد . کادر مهندسین ، متخصصین و تکنسین های این شرکت با در اختیار داشتن منابع مختلف امـکان مشاوره ، طراحی ، فروش ، نصب و راه اندازی ، آموزش و ارائه خدمات پس از فروش سـامانه های حـفـاظتی و امنیتی در صنایع و محیطهای مختلف را با رعایت استانداردهای مهندسی به روز دنیا به نحوی که از حرفه ای هـا انتظار می رود را فراهم آورده اند . ارائه محصولات و خدمات دقیق و منحصر به فرد با حداکثر کیفیت و حداقل زمان و قیمت ، موجب پیشرفت روز افزون این مجموعه گشته ، تا جایی که امروزه این شرکت به عنـوان یکی از پیشتازان این زمینه با سابقه درخشان شناخته شده است .
open close

شرکت کولر ایران

 

با ورود سـیسـتمهای کولر با تکنولوژی جدید به بازارهای جهان ، به منظور عرضه نمودن محصولی نو در عصری جدید ، در سال ۱۳۷۳ برای اولین بار در ایران کارخانه تولید کولر اتومبیل برای تأمین تقاضای داخلی و رشد اقتصادی کشور به نام شرکت تولیدی و صنعتی کولر ایران تاسـیس گردید . امروزه شرکت کولر ایران با داشتن نمایندگی سرویس و خدمات پس از فروش در سراسر ایران به عنوان معروفترین شرکت تولید کننده کولر اتومبیل در کشور شناخته شده است .
سیستم دوربین مداربسته و کنترل تردد جهت کل محیط کارخانه به اجرا درآمده که دوربینها ی ثابت محیط پیرامون بر روی دکلهای ۶ متری نصب شده اند. همچنین سیستم از سه مرکز کنترل مجزا جهت ضبط و مانیتورینگ بهره می برد که توسط شبکه داخلی و نرم افزار متمرکز دردفتر مدیریت کنترل می گردند.

زیرنویس عنوان آیتم

آخرین نمونه کارها

همه
 • بانک صنعت و معدن
  Image icon
  بانک صنعت و معدن
  بانک توسعه صادرات ایران
  Image icon
  بانک توسعه صادرات ایران
  شرکت خدماتی چاه های نفتی
  Image icon
  شرکت خدماتی چاه های نفتی
  اداره پست استان قزوین و توابع
  Image icon
  اداره پست استان قزوین و توابع