توضیحات کوتاهی در رابطه با شرکت
ایمن سازان پیشرو
شرکت فنی و مهندسی ایمن سازان پیشرو با شماره ثبت ۲۰۳۵۶۴ و کـد اقتصادی ۳۱۴۴-۱۵۸۵-۴۱۱۱ در سـال ۱۳۸۲ تاسیس گردیده ، و از زمان تاسیس در زمینه سامانه های حفاظتی ، امنیتی و نظارت تـصویری مشغـول به فعالیت می باشد . کادر مهندسین ، متخصصین و تکنسین های این شرکت با در اختیار داشتن منابع مختلف امـکان مشاوره ، طراحی ، فروش ، نصب و راه اندازی ، آموزش و ارائه خدمات پس از فروش سـامانه های حـفـاظتی و امنیتی در صنایع و محیطهای مختلف را با رعایت استانداردهای مهندسی به روز دنیا به نحوی که از حرفه ای هـا انتظار می رود را فراهم آورده اند . ارائه محصولات و خدمات دقیق و منحصر به فرد با حداکثر کیفیت و حداقل زمان و قیمت ، موجب پیشرفت روز افزون این مجموعه گشته ، تا جایی که امروزه این شرکت به عنـوان یکی از پیشتازان این زمینه با سابقه درخشان شناخته شده است .
open close

شرکت سینره

  ,

شرکت طبیعت زنده در سال ۱۳۷۶ با هدف تولید محصولات آرایشی بهداشتی با منشاء گیاهی و با کیفیت بالا جهت مراقبت و حفظ زیبایی پوست و موی مصرف گنندگان در یاسوج بنیان نهاده شد. شرکت طبیعت زنده محصولات خود را تحت نام تجاری “سینره” به کل بازار ایران عزیزمان عرضه نمود ، در حال حاضر سینره به پشتوانه کیفیت و کارایی برتر محصولات خود، مورد تایید پزشکان متخصص و نشست های علمی معتبر در سطح داخلی و بین المللی، همچون آکادمی بیماری های پوست و مو در لندن قرار گرفته است. شایان ذکر است این مجموعه دارای دفاتر فروش و انبار در کل شهرستانهای کشور می باشد .
به علت اهمیت محصولات ، روند تولید استاندارد ، نظارت بر کیفیت محصولات از زمان تولید تا انتقال به انبار و پخش محصولات در دفاتر پخش ، کلیه این فرایند از طریق سیستم دوربین مداربسته ،کنترل و مانیتور می گردد که اجرای پروژه به عهده شرکت ایمن سازان پیشروگذاشته شد و شرکت با طراحی و اجرای بیش از ۷۰۰ عدد دوربین سقفی ، صنعتی و متحرک آنالوگ در کارخانه ، انبارها و دفاتر پخش سراسر ایران را مجهز نمود، دوربینها در هر مرکز به صورت مجزا به یک سیستم ضبط کننده دیجیتال متصل و ضبط تصاویر با وضوح بالا انجام و سپس از طریق شبکه داخلی اینترانت مجموعه به دفتر مرکزی تهران انتقال و توسط نرم افزار متمرکز (CMS) کلیه مراحل از زمان شروع تولید تا پخش محصول تحت کنترل و نظارت قرار می گیرد.

زیرنویس عنوان آیتم

آخرین نمونه کارها

همه
 • بانک صنعت و معدن
  Image icon
  بانک صنعت و معدن
  بانک توسعه صادرات ایران
  Image icon
  بانک توسعه صادرات ایران
  شرکت خدماتی چاه های نفتی
  Image icon
  شرکت خدماتی چاه های نفتی
  اداره پست استان قزوین و توابع
  Image icon
  اداره پست استان قزوین و توابع