توضیحات کوتاهی در رابطه با شرکت
ایمن سازان پیشرو
شرکت فنی و مهندسی ایمن سازان پیشرو با شماره ثبت ۲۰۳۵۶۴ و کـد اقتصادی ۳۱۴۴-۱۵۸۵-۴۱۱۱ در سـال ۱۳۸۲ تاسیس گردیده ، و از زمان تاسیس در زمینه سامانه های حفاظتی ، امنیتی و نظارت تـصویری مشغـول به فعالیت می باشد . کادر مهندسین ، متخصصین و تکنسین های این شرکت با در اختیار داشتن منابع مختلف امـکان مشاوره ، طراحی ، فروش ، نصب و راه اندازی ، آموزش و ارائه خدمات پس از فروش سـامانه های حـفـاظتی و امنیتی در صنایع و محیطهای مختلف را با رعایت استانداردهای مهندسی به روز دنیا به نحوی که از حرفه ای هـا انتظار می رود را فراهم آورده اند . ارائه محصولات و خدمات دقیق و منحصر به فرد با حداکثر کیفیت و حداقل زمان و قیمت ، موجب پیشرفت روز افزون این مجموعه گشته ، تا جایی که امروزه این شرکت به عنـوان یکی از پیشتازان این زمینه با سابقه درخشان شناخته شده است .
open close

شرکت خدماتی چاه های نفتی

یکی از بزرگترین کمپانی های بیـن المللی خدمات دهنده چـاههای نـفتی با ۱۱۵۰۰۰ نفـر کـارمند از ۱۴۰ ملیـت متفاوت در ۸۵ کشور که بیش از ۸۰ سال از قابلیتهای خود برای ارائه بهتـرین راه حلها برای بهبود عملکرد در این زمینه فعالیت می کند. شایان ذکر است به لحاظ اطلاعات محرمانه این سازمان از ذکر نام آن خودداری میگردد.
سیستم های اجرا شده در مرکز فوق الذکر به لحاظ حساسیت بالا این سازمان دارای رتبه بندی A از لحاظ امنیتی بوده و تحت نظارت ناظر خارجی مطابق با استانداردهای بین المللی نصب گردیده است نصب و راه اندازی سیستم نظارت تصویری هوشمند و هماهنگی آن با سیستم کنترل تردد هوشمند ، این امکان را فراهم آورده که کوچکترین وقایع ، و رد یابی دقیق پرسنل در این مراکز به سادگی امکان پذیر باشد.
سیستم دوربین مداربسته مشتمل بر دوربینهای سقفی ، صنعتی و متحرک آنالـوگ جهت نظارت کل محیط که به یک سیستم کنترل دیجیتال هوشمند متصل است و قـادر می باشد تصاویر را به مـدت زمان طولانی آرشیـو و بـا سیستم کنترل تردد و اعلام حریق مجموعه ارتباط مستقیم داشته باشد.

همچنین سیستم کنترل تردد هوشمند جهت کنترل کلیه دربهای مجموعه با سطوح دسترسی تفکیک پذیر ، مشخص گردیدن موقعیت دقیق مکانی پرسنل و حضور و غیاب همراه با گزارشگیری دقیق و کامل بر اساس زمان ، تاریخ و شخص مورد نظر نصب گردیده که کلیه سیستمهای منصوبه از طریق شبکه داخلی در دفتر مرکزی تهران کنترل و مانیتور می شود.

زیرنویس عنوان آیتم

آخرین نمونه کارها

همه
 • بانک صنعت و معدن
  Image icon
  بانک صنعت و معدن
  بانک توسعه صادرات ایران
  Image icon
  بانک توسعه صادرات ایران
  شرکت خدماتی چاه های نفتی
  Image icon
  شرکت خدماتی چاه های نفتی
  اداره پست استان قزوین و توابع
  Image icon
  اداره پست استان قزوین و توابع