توضیحات کوتاهی در رابطه با شرکت
ایمن سازان پیشرو
شرکت فنی و مهندسی ایمن سازان پیشرو با شماره ثبت ۲۰۳۵۶۴ و کـد اقتصادی ۳۱۴۴-۱۵۸۵-۴۱۱۱ در سـال ۱۳۸۲ تاسیس گردیده ، و از زمان تاسیس در زمینه سامانه های حفاظتی ، امنیتی و نظارت تـصویری مشغـول به فعالیت می باشد . کادر مهندسین ، متخصصین و تکنسین های این شرکت با در اختیار داشتن منابع مختلف امـکان مشاوره ، طراحی ، فروش ، نصب و راه اندازی ، آموزش و ارائه خدمات پس از فروش سـامانه های حـفـاظتی و امنیتی در صنایع و محیطهای مختلف را با رعایت استانداردهای مهندسی به روز دنیا به نحوی که از حرفه ای هـا انتظار می رود را فراهم آورده اند . ارائه محصولات و خدمات دقیق و منحصر به فرد با حداکثر کیفیت و حداقل زمان و قیمت ، موجب پیشرفت روز افزون این مجموعه گشته ، تا جایی که امروزه این شرکت به عنـوان یکی از پیشتازان این زمینه با سابقه درخشان شناخته شده است .
open close

شرکت تایر کورد

 

مجتمع صنعتی تایرکورد در زمینی به مساحت ۲۱۰ هزار متر مربع سطح زیربنا ، جهت تولید منسوجات استخوانبندی لاستیک ، مجهز به مدرن ترین فناوری روز دنیا از کشورهای فرانسه، بلژیک، آلمان و انگلستان همراه با انتقال دانش فنی و تکنولوژی روز دنیا است،که در شهر کرمانشاه احداث گردیده است. این مجتمع تنها کارخانه در خاورمیانه است که علاوه بر منسوجات تایر اعم از پلی آمیدی و رایونی نسبت به تولید منسوج تسمه نقاله و لاینرهای صنعتی اقدام می نماید. با راه اندازی این مجتمع صنعتی، نیاز کشور به منسوجات پلی استری کاملاً مرتفع شده است.
با توجه به مجهز و مدرن بودن این مجتمع صنعتی ، جهت نظارت کل محیط کارخانه باید از تجهیزات با کیفیت بالا و استاندارد به روز استفاده می شد که شرکت ایمن سازان پیشرو با بهره گیری از دانش فنی ، طراحی و اجرای پروژه را بر اساس اجرای بستر فیبرنوری با موفقیت به پایان رساند.پروژه با تعداد زیادی از دوربین ها ثابت و متـحرک آنـالوگ یـکی از برترین برنـدهای دنیا تجهیـز شـده که به خـاطر وسـعت زیـاد محیـط کارخانه از مبدلهای کابل کواکسیال به فیـبر نوری جهت انتـقال تصاویـر به مرکز کنترل اصلی استفاده شده است. در مرکز کنتـرل سیـستم های کنترل دیجیتـال با آرشیـو طـولانی مدت و سیـستم مـاتریکس سوئیـچر مجهز به کی برد جهت ایجاد مـرکز کنترل فـرعی و کنـترل دوربیـنهای متحرک نصب و همچنین امکان انتقال تصویر از طریق شبکه و اینترنت نیز وجود دارد .
از سـوی دیگر بنا به استفاده از تجهیزات و مبـدل های گـران قیمت و جـهت حفـاظت آنهـا در برابر اضـافه ولتاژ ، نوسانات ولتاژ و صاعقه از ارسترهای حفاظتی ، سیستم ارتینگ متمرکز و صـاعقه گیـر نیـز استفاده شده کـه این تجهیزات نیز با استاندارد بالا و از برندهای به نام دنیا توسط شرکت ایمن سازان پیشرو اجرا و به بهره برداری رسیده است.

زیرنویس عنوان آیتم

آخرین نمونه کارها

همه
 • بانک صنعت و معدن
  Image icon
  بانک صنعت و معدن
  بانک توسعه صادرات ایران
  Image icon
  بانک توسعه صادرات ایران
  شرکت خدماتی چاه های نفتی
  Image icon
  شرکت خدماتی چاه های نفتی
  اداره پست استان قزوین و توابع
  Image icon
  اداره پست استان قزوین و توابع