توضیحات کوتاهی در رابطه با شرکت
ایمن سازان پیشرو
شرکت فنی و مهندسی ایمن سازان پیشرو با شماره ثبت ۲۰۳۵۶۴ و کـد اقتصادی ۳۱۴۴-۱۵۸۵-۴۱۱۱ در سـال ۱۳۸۲ تاسیس گردیده ، و از زمان تاسیس در زمینه سامانه های حفاظتی ، امنیتی و نظارت تـصویری مشغـول به فعالیت می باشد . کادر مهندسین ، متخصصین و تکنسین های این شرکت با در اختیار داشتن منابع مختلف امـکان مشاوره ، طراحی ، فروش ، نصب و راه اندازی ، آموزش و ارائه خدمات پس از فروش سـامانه های حـفـاظتی و امنیتی در صنایع و محیطهای مختلف را با رعایت استانداردهای مهندسی به روز دنیا به نحوی که از حرفه ای هـا انتظار می رود را فراهم آورده اند . ارائه محصولات و خدمات دقیق و منحصر به فرد با حداکثر کیفیت و حداقل زمان و قیمت ، موجب پیشرفت روز افزون این مجموعه گشته ، تا جایی که امروزه این شرکت به عنـوان یکی از پیشتازان این زمینه با سابقه درخشان شناخته شده است .
open close

شرکت آبگیر بیلقان

  , ,

مراحل اجرایی و عملیاتی در آبگیر بیلقان که در فاصله ۲۹ کیلومتری سد کـرج واقـع شده است ، عبارت اند از : دریافت آب خام از سد کرج ، تصفیـه فیزیـکی آب در محـل ، رسـوب‌گیـری آب در مـحـل حـوضـچـه‌هـا و تـخلیــه رسـوبات حوضچه‌ها و کانال‌های ارتباطی ، تماس مسـتمر با مرکز هماهنگـی و کنتـرل آب تهران ، تزریق کلر به آب خام ، حفاظت ، مراقبت و نگهداری خطـوط انتقال آب خام از بیلقان به تهران و تحـویل آب زراعی شبکه آبیاری کرج از دیگر مراحـل اجرایی در این آبگیر است.

سیستم دوربین مداربسته بالغ بر۴۰ دوربین ثابت و متحرک آنالوگ جهت نظارت محوطه و محیط پیرامون در منطقه کوهستانی آبگیر نصب گردیده است.
کلیه دوربینها بر روی دکلهای ۴ و ۸ متری نصب و بستر کابل کواکسیال و برق با متراژ ۵۰۰۰ متر برای این سیستم آماده شده است. سیستم منصوبه دارای۲ مرکز کنترل مجزا در قسمت شمالی و جنوبی مجموعه می باشد که ارتـباط این سیستمها با هم از طریق فیبرنوری برقرار و با وضوح بالا تصاویر را به نمایش می گذارند.

زیرنویس عنوان آیتم

آخرین نمونه کارها

همه
 • بانک صنعت و معدن
  Image icon
  بانک صنعت و معدن
  بانک توسعه صادرات ایران
  Image icon
  بانک توسعه صادرات ایران
  شرکت خدماتی چاه های نفتی
  Image icon
  شرکت خدماتی چاه های نفتی
  اداره پست استان قزوین و توابع
  Image icon
  اداره پست استان قزوین و توابع