توضیحات کوتاهی در رابطه با شرکت
ایمن سازان پیشرو
شرکت فنی و مهندسی ایمن سازان پیشرو با شماره ثبت ۲۰۳۵۶۴ و کـد اقتصادی ۳۱۴۴-۱۵۸۵-۴۱۱۱ در سـال ۱۳۸۲ تاسیس گردیده ، و از زمان تاسیس در زمینه سامانه های حفاظتی ، امنیتی و نظارت تـصویری مشغـول به فعالیت می باشد . کادر مهندسین ، متخصصین و تکنسین های این شرکت با در اختیار داشتن منابع مختلف امـکان مشاوره ، طراحی ، فروش ، نصب و راه اندازی ، آموزش و ارائه خدمات پس از فروش سـامانه های حـفـاظتی و امنیتی در صنایع و محیطهای مختلف را با رعایت استانداردهای مهندسی به روز دنیا به نحوی که از حرفه ای هـا انتظار می رود را فراهم آورده اند . ارائه محصولات و خدمات دقیق و منحصر به فرد با حداکثر کیفیت و حداقل زمان و قیمت ، موجب پیشرفت روز افزون این مجموعه گشته ، تا جایی که امروزه این شرکت به عنـوان یکی از پیشتازان این زمینه با سابقه درخشان شناخته شده است .
open close

شرکت آبفا

  ,

شرکت آب و فاضلاب استان البرز درمحدوده ای به وسعت ۲۰۰۰ کیلومتر از دامنه جنوب غربی رشته کوههای البرز و طالقان در شمال آغاز و تا مشکین دشت واشتهارد در جنوب ، و در غرب تا نظرآبـاد امتـداد دارد . یـکی از عـلتهای مهم و اصلی تشکیل این شرکت که در تاریخ ۱۳۷۱ صورت گرفته است ، لزوم ارائـه خدمات آبـرسانی و جمـع آوری فـاضلاب با عنـایت به گستردگی محدوده جغرافیایی واستقـرار واسکـان جمعیت وسیـع در این استـان است ، شـرکت آبفای استان البرز به مرکزیت شهر کرج جمعیتی حدود دو میلیون نفر را زیر پوشش دارد.
جهت کنترل محوطه و پیرامون مجموعه از تعداد ۲۰ عدد دوربیـن ثابت صنعتی استفاده شده که تمامی دوربینها بر روی دکـل های ۶ متری نصب و روشنایـی محیط نیز از طریـق پـروژکتـورهای نـصب شده بر روی دکلها تامین گردیـده است. بستـر کابـل کواکسیـال و برق به متراژ ۷۰۰۰ متر جهت انتقال تصاویر به مرکز کنترل تعبیه گردیده که به یک سیستم کنترل دیجیتال هوشمند متصل می باشند.

زیرنویس عنوان آیتم

آخرین نمونه کارها

همه
 • بانک صنعت و معدن
  Image icon
  بانک صنعت و معدن
  بانک توسعه صادرات ایران
  Image icon
  بانک توسعه صادرات ایران
  شرکت خدماتی چاه های نفتی
  Image icon
  شرکت خدماتی چاه های نفتی
  اداره پست استان قزوین و توابع
  Image icon
  اداره پست استان قزوین و توابع