توضیحات کوتاهی در رابطه با شرکت
ایمن سازان پیشرو
شرکت فنی و مهندسی ایمن سازان پیشرو با شماره ثبت ۲۰۳۵۶۴ و کـد اقتصادی ۳۱۴۴-۱۵۸۵-۴۱۱۱ در سـال ۱۳۸۲ تاسیس گردیده ، و از زمان تاسیس در زمینه سامانه های حفاظتی ، امنیتی و نظارت تـصویری مشغـول به فعالیت می باشد . کادر مهندسین ، متخصصین و تکنسین های این شرکت با در اختیار داشتن منابع مختلف امـکان مشاوره ، طراحی ، فروش ، نصب و راه اندازی ، آموزش و ارائه خدمات پس از فروش سـامانه های حـفـاظتی و امنیتی در صنایع و محیطهای مختلف را با رعایت استانداردهای مهندسی به روز دنیا به نحوی که از حرفه ای هـا انتظار می رود را فراهم آورده اند . ارائه محصولات و خدمات دقیق و منحصر به فرد با حداکثر کیفیت و حداقل زمان و قیمت ، موجب پیشرفت روز افزون این مجموعه گشته ، تا جایی که امروزه این شرکت به عنـوان یکی از پیشتازان این زمینه با سابقه درخشان شناخته شده است .
open close

سازمان انتقال خون تهران

طرح اولیه تاسیس یک سازمان مستقل بـرای ساماندهی سیـستم تامین خون و فـراورده های خونـی در مـرداد مـاه ۱۳۵۳ شکل گرفت و به تدریج پررنگ تر شد تا اینکـه در نهایت به تـاسیس سـازمان مـلی انتقـال خـون ایـران منتــج گردید . در واقع معرفـی سازمان انتقـال خـون ایران به عنوان تنها متولی تهیه خون در کشور گامی بود برای متمرکز کردن و همسـویی تمام امکـانات موجود در زمینه طب انتقال خون ، به منظور ارتقـای کمـی و کیفـی در روند تامین خـون و فراورده های خونی مورد نیاز ، هدفـی که همواره به عنـوان یکـی از ارکـان اصـلی سـازمان مطـرح بـوده و مـورد توجه قرار داشته است.

سیستم نظارت تصویری منصوبه بالغ بر ۵۰ عدد دوربین سقفیصنعتی و متحرک آنالوگ را شامل می شود که به سیستم ضبط کننده دیجیتال متصل و از طریق شبکه کنترل و برنامه ریزی ومانیتور می گردد. کلیه طبقات ساختمان جدیـد ، آسانـسورها ،محیط پیرامون و محوطه داخلی مجموعه تحت پوشش دوربیـنمداربسته قرار گرفته است.

زیرنویس عنوان آیتم

آخرین نمونه کارها

همه
 • بانک صنعت و معدن
  Image icon
  بانک صنعت و معدن
  بانک توسعه صادرات ایران
  Image icon
  بانک توسعه صادرات ایران
  شرکت خدماتی چاه های نفتی
  Image icon
  شرکت خدماتی چاه های نفتی
  اداره پست استان قزوین و توابع
  Image icon
  اداره پست استان قزوین و توابع