توضیحات کوتاهی در رابطه با شرکت
ایمن سازان پیشرو
شرکت فنی و مهندسی ایمن سازان پیشرو با شماره ثبت ۲۰۳۵۶۴ و کـد اقتصادی ۳۱۴۴-۱۵۸۵-۴۱۱۱ در سـال ۱۳۸۲ تاسیس گردیده ، و از زمان تاسیس در زمینه سامانه های حفاظتی ، امنیتی و نظارت تـصویری مشغـول به فعالیت می باشد . کادر مهندسین ، متخصصین و تکنسین های این شرکت با در اختیار داشتن منابع مختلف امـکان مشاوره ، طراحی ، فروش ، نصب و راه اندازی ، آموزش و ارائه خدمات پس از فروش سـامانه های حـفـاظتی و امنیتی در صنایع و محیطهای مختلف را با رعایت استانداردهای مهندسی به روز دنیا به نحوی که از حرفه ای هـا انتظار می رود را فراهم آورده اند . ارائه محصولات و خدمات دقیق و منحصر به فرد با حداکثر کیفیت و حداقل زمان و قیمت ، موجب پیشرفت روز افزون این مجموعه گشته ، تا جایی که امروزه این شرکت به عنـوان یکی از پیشتازان این زمینه با سابقه درخشان شناخته شده است .
open close

اداره راه و ترابری استان چهار محال و بختیاری

اداره کل راه و ترابری استان چهار محال و بختیاری زیر نظر وزارت راه و شهرساری در مرکز استان و شهر شهرکرد احداث گردیده و از اهداف این مجموعه می توان به ، پی‌ریزی سیاست جامع و هماهنگ برای ترابری کشور ، احداث راه‌های ارتباطی کشور اعم از زمینی (راه و راه‌آهن) و راه‌های آبی ، توسعه ، تجهیز، گسترش ، نگاهداری و فراهم آوردن وسایل ترابری و ایجاد تاسیسات زیربنائی آن با توجه به مقتضیات توسعه اقتصادی ، اجتماعی و عمرانی اشاره نمود.
جهت کنترل قسمت اداری ، محوطه و قسمت ماشین آلات اداره کل راه و ترابری استان تعدادی دوربین سقفی ، صنعتی و متحرک نصب گردیده که از طریق یک سیستم کنترلی ، ضبط تصاویر با وضوح بالا انجام و همچنین کنترل از طریق شبکه داخلی مجموعه نیز امکان پذیر است. دوربینها و تجهیزات کنترلی در این پروژه از برند مطرح اروپایی انتخاب گردیده است.

زیرنویس عنوان آیتم

آخرین نمونه کارها

همه
 • بانک صنعت و معدن
  Image icon
  بانک صنعت و معدن
  بانک توسعه صادرات ایران
  Image icon
  بانک توسعه صادرات ایران
  شرکت خدماتی چاه های نفتی
  Image icon
  شرکت خدماتی چاه های نفتی
  اداره پست استان قزوین و توابع
  Image icon
  اداره پست استان قزوین و توابع