توضیحات کوتاهی در رابطه با شرکت
ایمن سازان پیشرو
شرکت فنی و مهندسی ایمن سازان پیشرو با شماره ثبت ۲۰۳۵۶۴ و کـد اقتصادی ۳۱۴۴-۱۵۸۵-۴۱۱۱ در سـال ۱۳۸۲ تاسیس گردیده ، و از زمان تاسیس در زمینه سامانه های حفاظتی ، امنیتی و نظارت تـصویری مشغـول به فعالیت می باشد . کادر مهندسین ، متخصصین و تکنسین های این شرکت با در اختیار داشتن منابع مختلف امـکان مشاوره ، طراحی ، فروش ، نصب و راه اندازی ، آموزش و ارائه خدمات پس از فروش سـامانه های حـفـاظتی و امنیتی در صنایع و محیطهای مختلف را با رعایت استانداردهای مهندسی به روز دنیا به نحوی که از حرفه ای هـا انتظار می رود را فراهم آورده اند . ارائه محصولات و خدمات دقیق و منحصر به فرد با حداکثر کیفیت و حداقل زمان و قیمت ، موجب پیشرفت روز افزون این مجموعه گشته ، تا جایی که امروزه این شرکت به عنـوان یکی از پیشتازان این زمینه با سابقه درخشان شناخته شده است .
open close

بیمارستان فوق تخصصی بقیه ا… العظم (عج)

بیمارستان بقیه ا… الاعظم (عج) بزرگترین بیمارستان فوق تخصصی کشور در سال ۱۳۵۵ تاسیس گردید ، بنای فیزیکی این مرکز در حال حاضر ۷۰/۰۰۰ متر مربع که به صورت ۳ یال بهم پیوسته در ۱۵ طبقه متمرکز شده و دارای تقریباً ۴۰/۰۰۰ متر مربع عرصه و محوطه می باشد و همچنین دارای اتاق عمل مجهز می باشد که در حدود ۵۰۰ پزشک به فعالیت درمانی در آن مشغول می باشند. این مرکز علاوه بر ارائه خدمات بهداشتی درمانی ، بواسطه داشتن فعالیتهای آموزشی و پژوهشی و تحقیقاتی قابل توجه خود با سایر مراکز مهم علمی و پژوهشی کشور تعاملات علمی پژوهشی داشته و به تربیت نیروهای متخصص و فوق تخصصی علـوم پـزشکی می پردازد.
طراحی و برنامه ریزی جهت نصب سیستم دوربین مداربسته در ۱۰ فاز توسط شرکت ایمن سازان پیشرو در سال ۱۳۸۳ آغاز و پس از اجرا ، کار تجهیز سیستم در فازهای بعدی هم اکنون نیز ادامه دارد ، بالغ بر ۳۰۰ عدد دوربین سقفی ، صنعتی و متحرک آنالوگ جهت پوشش کل محیط داخل و خارج بیمارستان نصب گردیده که بستر کابل کواکسیال ، برق و شبکه به متراژ تقریبی ۲۰/۰۰۰ متر جهت راه اندازی سیستم استفاده شده است.
کلیه دوربینها به سیستم کنترل دیجیتال متصل و آرشیو تصاویر به مدت طولانی روی سیستم انجام می گیرد همچنین برای ایجاد مراکز کنترل فرعی جهت بخشهایی از بیمارستان که می خواهند به صورت دائمی و بدون تاخیر کنترل سیستم را در دست داشته باشند از طریق ماتریکس سوئیچر و کی برد کنترلر انجام می پذیرد و دیگر مراکز که به صورت موقت امکان مانیتورینگ سیستم را دارند از طریق شبکه و نرم افزار متمرکز (CMS) با قابلیت های منحصر به فرد ، تنظیمات و کنترل کل سیستم را به عهده می گیرند.
طراحی و ساخت اتاق مانیتورینگ بر اساس استانداردهای به روز و تمام چوب (MDF ) نیز توسط شرکت ایمن سازان پیشرو انجام گرفته که به جرات می توان گفت یکی ازبزرگترین ، مجهزترین و شیک ترین اتاقهای مانیتورینگ پروژه بیمارستانی کشور در این مجموعه اجرا گردیده است.

زیرنویس عنوان آیتم

آخرین نمونه کارها

همه
 • بانک صنعت و معدن
  Image icon
  بانک صنعت و معدن
  بانک توسعه صادرات ایران
  Image icon
  بانک توسعه صادرات ایران
  شرکت خدماتی چاه های نفتی
  Image icon
  شرکت خدماتی چاه های نفتی
  اداره پست استان قزوین و توابع
  Image icon
  اداره پست استان قزوین و توابع