توضیحات کوتاهی در رابطه با شرکت
ایمن سازان پیشرو
شرکت فنی و مهندسی ایمن سازان پیشرو با شماره ثبت ۲۰۳۵۶۴ و کـد اقتصادی ۳۱۴۴-۱۵۸۵-۴۱۱۱ در سـال ۱۳۸۲ تاسیس گردیده ، و از زمان تاسیس در زمینه سامانه های حفاظتی ، امنیتی و نظارت تـصویری مشغـول به فعالیت می باشد . کادر مهندسین ، متخصصین و تکنسین های این شرکت با در اختیار داشتن منابع مختلف امـکان مشاوره ، طراحی ، فروش ، نصب و راه اندازی ، آموزش و ارائه خدمات پس از فروش سـامانه های حـفـاظتی و امنیتی در صنایع و محیطهای مختلف را با رعایت استانداردهای مهندسی به روز دنیا به نحوی که از حرفه ای هـا انتظار می رود را فراهم آورده اند . ارائه محصولات و خدمات دقیق و منحصر به فرد با حداکثر کیفیت و حداقل زمان و قیمت ، موجب پیشرفت روز افزون این مجموعه گشته ، تا جایی که امروزه این شرکت به عنـوان یکی از پیشتازان این زمینه با سابقه درخشان شناخته شده است .
open close

بانک صنعت و معدن

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران بانک صنعت و معدن به موجب مصوبه مجمع عمومی بانکها ، و از ادغام بانکهای اعتبارات صنعتی – توسعه صنعتی و معدنی ایران – توسعه و سرمایه گذاری ایران و شـرکت سـرمایه گذاری بانکهای ایرانی – صندوق ضمانت صنعتی و صندوق معـادن تشکیل گردید.
هدف از تاسیس این بانک به عنوان یک بانک توسعه ای ، به کارگیری قابلیت های عملیات بانکداری و سرمایه گـذاری در جهت گسترش امکانات زیر بنائی اقتصادی و تـوسعه بخش های صنعتی ، در راستای اهداف برنامه های تـوسعه اقتصادی در کل کشور می باشد.

از دیگر مناقصه هایی که موفق به اخذ امتیاز فنی بالا در آن شده ایم می توان به مناقصه سیستم نظارت تصویری ، ضد سرقت ، سیستم کنترل تردد هوشمند و اعلام حریق تعدادی از شعب بانک صنعت و معدن اشاره نمود. سیستمهای منصوبه بر طبق آخرین دستورالعمل های حراست کل کشور در زمینه ایجاد امنیت و حفاظت محیط داخل و خارج شعب بانکی کشور طراحی و اجرا گردیده است.

 سیستم دوریبن مداربستهنصب شده شامل انواع دوربینهای ثابت سقفی و صنعتی آنالوگ و تحت شبکه می باشد که به سیستم کنترل دیجیتالی با قابلیت پشتیبانی ازتجهیزات آنالوگ و تحت شبکه با وضوح بالا به صورت همزمان (Hybrid) متصل گردیده اند. همچنین سیستم ضد سرقت مدرنی با امکانات و قابلیتهای منحصر به فرد در هر شعبه نصب گردیده که امکان اتصال دستگاه های کنترل تردد، تشخیص اثر انگشت ، شنود صدای محیط و اعلام حریق را با تفکیک هر زون به صورت مجزا نیز پشتیبانی می نماید.

نظارت، کنترل و برنامه ریزی و گزارشگیری کلیه تجهیزات اعم از نظارت تصویری ، ضد سرقت و اعلام حریق از طریق شبکه و نرم افزارهای متمرکز منصوب در دفتر تهران امکان پذیر و همچنین کلیه گزارشات سیستم به صورت اتوماتیک از طریق پست الـکترونیک (Email) و پـیام کوتاه (SMS) به اپـراتورها اطلاع داده می شود.

زیرنویس عنوان آیتم

آخرین نمونه کارها

همه
 • بانک صنعت و معدن
  Image icon
  بانک صنعت و معدن
  بانک توسعه صادرات ایران
  Image icon
  بانک توسعه صادرات ایران
  شرکت خدماتی چاه های نفتی
  Image icon
  شرکت خدماتی چاه های نفتی
  اداره پست استان قزوین و توابع
  Image icon
  اداره پست استان قزوین و توابع