توضیحات کوتاهی در رابطه با شرکت
ایمن سازان پیشرو
شرکت فنی و مهندسی ایمن سازان پیشرو با شماره ثبت ۲۰۳۵۶۴ و کـد اقتصادی ۳۱۴۴-۱۵۸۵-۴۱۱۱ در سـال ۱۳۸۲ تاسیس گردیده ، و از زمان تاسیس در زمینه سامانه های حفاظتی ، امنیتی و نظارت تـصویری مشغـول به فعالیت می باشد . کادر مهندسین ، متخصصین و تکنسین های این شرکت با در اختیار داشتن منابع مختلف امـکان مشاوره ، طراحی ، فروش ، نصب و راه اندازی ، آموزش و ارائه خدمات پس از فروش سـامانه های حـفـاظتی و امنیتی در صنایع و محیطهای مختلف را با رعایت استانداردهای مهندسی به روز دنیا به نحوی که از حرفه ای هـا انتظار می رود را فراهم آورده اند . ارائه محصولات و خدمات دقیق و منحصر به فرد با حداکثر کیفیت و حداقل زمان و قیمت ، موجب پیشرفت روز افزون این مجموعه گشته ، تا جایی که امروزه این شرکت به عنـوان یکی از پیشتازان این زمینه با سابقه درخشان شناخته شده است .
open close

بانک توسعه صادرات ایران

بانک برتر منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا ،‌ پیشرو در ارائه به هنگام و کـم هزینه خدمات نـوآورانه بانکی به صادرکنندگان ، ‌مجهز به پیشـرفته ترین فنـاوری‌هـای روز دنیا ، ‌برخوردار از متخصصین مالی بانکی در سطح جهانی است ، و دارای جایگاه وی‍ژه در بین نهـادهای مـالی و پولی داخلی و خارجی می باشد و تکیه گاه مطمئن برای صادرکنندگان ایرانی .

شرکت ایمن سازان پیشرو ، درمناقصه ای رقبای خود را کنار گذاشت که این مناقصه برای اولین بار در صنعت سیستم های حفاطتی به صورت کاملاٌ دیجیتال برگزار گردیده و با مدل مدیریتی ( DSS (Decision Support System و به صورت تمام دیجیتال طراحی گردید. سیستم دوربین مدار بسته جهت پوشش تصویری داخل و خارج شعب با وضوح بالا و تکنولوژی به روز در نظر گرفته شد و نصب یک دوربین متحرک در داخل هر شعبه جهت پوشش کامل محیط جزو الزامات پروژه بوده است.

سیستم دوربین مدار بسته نصب شده شامل بیش از ۵۰۰ عدد انواع دوربینهای ثابت سقفی و صنعتی بوده و یک دوربین متحرک جهت پوشش فضای داخلی هر شعبه پیش بینی گردیده است که به جرات می توان گفت که تجهیرات با استاندارد بالا و نصب دقیق و اصولی به بهره برداری رسیده و از بهترین و بی نقص ترین اجرا های سیستم نظارت تصویری در کل شبکه بانکی کشور می باشد.

دوربینهای منصوبه به یک دستگاه کنترلی دیجیتال متصل گردیده که قابلیت ضبط تصاویر را با وضوح بالا دارد همچنین امکان نظارت ، کنترل و برنامه ریزی دستگاههای کنترلی کلیه شعب از طریق شبکه و یک نرم افزار متمرکز (CMS) در پایتخت نیز وجود دارد.

زیرنویس عنوان آیتم

آخرین نمونه کارها

همه
 • بانک صنعت و معدن
  Image icon
  بانک صنعت و معدن
  بانک توسعه صادرات ایران
  Image icon
  بانک توسعه صادرات ایران
  شرکت خدماتی چاه های نفتی
  Image icon
  شرکت خدماتی چاه های نفتی
  اداره پست استان قزوین و توابع
  Image icon
  اداره پست استان قزوین و توابع