توضیحات کوتاهی در رابطه با شرکت
ایمن سازان پیشرو
شرکت فنی و مهندسی ایمن سازان پیشرو با شماره ثبت ۲۰۳۵۶۴ و کـد اقتصادی ۳۱۴۴-۱۵۸۵-۴۱۱۱ در سـال ۱۳۸۲ تاسیس گردیده ، و از زمان تاسیس در زمینه سامانه های حفاظتی ، امنیتی و نظارت تـصویری مشغـول به فعالیت می باشد . کادر مهندسین ، متخصصین و تکنسین های این شرکت با در اختیار داشتن منابع مختلف امـکان مشاوره ، طراحی ، فروش ، نصب و راه اندازی ، آموزش و ارائه خدمات پس از فروش سـامانه های حـفـاظتی و امنیتی در صنایع و محیطهای مختلف را با رعایت استانداردهای مهندسی به روز دنیا به نحوی که از حرفه ای هـا انتظار می رود را فراهم آورده اند . ارائه محصولات و خدمات دقیق و منحصر به فرد با حداکثر کیفیت و حداقل زمان و قیمت ، موجب پیشرفت روز افزون این مجموعه گشته ، تا جایی که امروزه این شرکت به عنـوان یکی از پیشتازان این زمینه با سابقه درخشان شناخته شده است .
open close

اداره پست استان قزوین و توابع

شرکت پست جمهوری اسلامی ایران با برخورداری از بیش از ۱۶ هزار نیروی انسانی ، وجابجایی روزانه بیش از سه میلیون مرسوله ، به عنوان سازمانی پویا و کارآمد با تجربه ای طولانی ، خدمات گوناگون پستی را با استفاده از آخرین تحولات عرصه فن‌آوری ارتباطات و اطلاعات به مشتریان ارائه می دهد .  اداره کل پست استان قزوین با دارا بودن ۱۴۶ واحد پستی و مدیریت ۱۹۲ دفتر مشترک پست و مخابرات یکی از بـزرگترین مراکز پست در ایران می باشد که مراکز پست استانهای قزوین ، آبیک ، بویین زهرا ، البرز ، تاکستان را تحت پوشش خود قرار داده است .

پس از کسب امتیاز فنی در مناقصه سیستم دوربین مداربسته موفق شدیم مراکز پست استانهای فوق الذکر را با نصب حدود ۲۹۰ عدد انواع دوربین سقفی صنعتی و متحرک آنالوگ جهت پوشش داخل و خارج تجهیز نماییم. دوربینهای منصوبه در هر مرکز به صورت مجزا به سیستم کنترلی متصل و تصاویر با وضـوح بالا نمایش و ضبط می گردند و از طریـق شبکه مـوجود نظارت و کنترل تمامی مراکز در اداره پست مرکزی واقع در استان قزوین انجام می گیرد.

همچنین طراحی و تجهیز اتاق کنترل مرکزی ، برق اضطراری و میزهای مانیتورینگ نیز توسط این مجموعه انجام گرفته است. در مورد این پروژه می توان به این نکته اشاره نمود که بعد از گذشت چند سال از نصب تجهیزات تا به حال هیچگونه نقص و مشکلی ازسیستمهای منصوبه گزارش نشده است.

زیرنویس عنوان آیتم

آخرین نمونه کارها

همه
 • بانک صنعت و معدن
  Image icon
  بانک صنعت و معدن
  بانک توسعه صادرات ایران
  Image icon
  بانک توسعه صادرات ایران
  شرکت خدماتی چاه های نفتی
  Image icon
  شرکت خدماتی چاه های نفتی
  اداره پست استان قزوین و توابع
  Image icon
  اداره پست استان قزوین و توابع