a

Telegram

Instagram

تمامی حقوق این سایت برای شرکت ایمن سازان پیشرو محفوظ است.

8:30 - 17:00

ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه

88102518

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
فهرست
 

مقاله آموزشی

ایمن سازان پیشرو > مقاله آموزشی

سلاحی جدید در جنگ داده ‌ها

با توجه به تهدیدات بی‌ شماری که امروزه سازمان ‌ها در هر دو بخش خصوصی و غیر خصوصی با آن مواجه هستند، متخصصان حوزه ‌ی حفاظت در تلاشند تا داده‌ هایی از تمامی منابع موجود و در دسترس خود را جمع ‌آوری، ذخیره و آنالیز کنند و یک گام جلوتر از دیگران باشند. با این حال، اگرچه مسیرها و روش‌ های ارتباطی افراد هر روز بیشتر و بیشتر می‌ شود، اما ابزارهای موجود برای کمک به کاربران نهایی در کاهش خطرات احتمالی اینترنت و رسانه‌ های اجتماعی بسیار ناچیز هستند.

ادامه مطلب

مسیر فناوری VMS (نرم‌ افزار مدیریت ویدئویی)

گذشت زمان و پیشرفته تر شدن فناوری های حفاظت منجر به کاهش چشمگیری در هزینه‌ و قیمت دوربین‌ ها و NVR های رده پايين تر می شود. فناوری VMS ظرف چند سال آینده چگونه خواهد شد؟ در این مطلب، به معرفي فناوری ‌هایی می پردازیم که ممکن است برای پلتفرم ‌های VMS به کار روند.

ادامه مطلب

تأمین امنیت در شهرهای هوشمند

دولت ها در سراسر دنیا همواره به دنبال به ‌کارگرفتن راه‌ کارهای یکپارچه و هوشمند به منظور تأمین امنیت شهرهای خود در برابر تهدیدات، ارتکاب جرائم و همچنین برقراری ثبات و امنیت در دیگر جنبه‌ های زندگی شهری، مانند ترافیک هستند.

ادامه مطلب

مخاطرات پیش رو در صنعت حمل و نقل

با فراگیر شدن ایده شهر‌های مدرن، فرآیند یکپارچه شدن سیستم ‌های حمل و نقل با تجهیزات نظارت تحت شبکه با سرعت بیشتری گسترش می ‌یابد. نکته‌ی ناگفته اینجاست که هر چقدر این شبکه گسترش یابد، تهدیدات سایبری نیز به همان میزان رشد می‌ کنند.

ادامه مطلب

چگونه تصاویر ویدئویی زنده به کاربران، حفاظت، ایمنی و هوش تجاری بیشتری هدیه می‌ کند؟

کاربران نهایی می ‌توانند با کمک ویدئوی زنده (live)، حفاظت، ایمنی و هوش تجاری را افزایش دهند، در حالی که تجهیزات محافظت‌ شده ‌ی آنان منجر به بازگشت سرمایه ‌شان نیز خواهد شد. این قابلیت را می‌ توان برای دوربین‌های IP، رکوردرهای ویدئوی شبکه (NVRها) و نیز دوربین‌ های پوشیدني به‌ كار برد.

ادامه مطلب

فناوری‌ های بعدی حفاظت سایبری در سال ۲۰۱۸ چه خواهد بود؟

ما در جهانی زندگی می ‌کنیم که از طریق شبکه همه به هم متصل هستند، جایی که کمپانی ‌ها به سیستم ‌های متصل به شبکه متکی بوده و داده‌هایشان در ابر ذخیره می ‌شود. سال ۲۰۱۸ قابلیت اتصال، اولویت ‌های ارتباطی دیجیتال و داده ‌های بیشتری را نیز برای کمپانی‌ ها با خود به همراه خواهد داشت، کما اینکه تعداد تهدیدات حفاظت سایبری و تغییرات ظاهری، امنیت سایبری را یکی از حساس‌ ترین موضوعات لازم برای مواجهه در سناریوی مذکور می ‌سازد.

ادامه مطلب

چگونه IoT و حفاظت مبتنی بر ابر در سال ۲۰۱۸ شهرها را ایمن ‌تر می‌ سازد.

در سال ۲۰۱۷ شاهد پروژه ‌های ساختمانی متعددی در جهان بودیم، سیستم‌ هاي حفاظتی بسیاری در ساختمان‌ های موجود ارتقا یافت و به دوربین‌ هایی با رزولوشن بالا و سیستم‌ های ضبط با کیفیت بهتری مجهز شد. به دلیل تهدیدات و حملات تروریست‌ ها در مکان ‌های عمومی، بسیاری از دولت ها، صاحبان کسب و کار و شهرداری ‌ها بودجه ‌ی حفاظتی خود را برای پروژه ‌های عمومی و وسیع افزایش دادند.

ادامه مطلب

معایب پیشرفت تکنولوژی.

صنعت حفاظت در سال ‌های اخیر سرشار از نوآوری ‌های تکنولوژی شده است؛ از توسعه‌ ی فناوری IP و راهکارهای نظارت تصویری رده بالا گرفته تا تجهیزات رباتیک و حتی پلتفورم‌ های آنالیتیک به ‌دست آمده از هوش مصنوعی. اگرچه همه‌ ی این پیشرفت ‌ها در دسترس متخصصان حفاظت و سازمان ‌های مربوطه ‌شان است تا روی آن ‌ها کار کنند، اما روش ‌هایی نیز وجود دارد که براساس آن فناوری‌ های جدیدی که برای کاربردهای خوب طراحی و تولید می‌ شوند، می‌ توانند برای مقاصد نادرست و نامناسبی به‌ کار روند.

ادامه مطلب