هند تصمیم به نصب دوربین مداربسته در ۳۷۰۰ اتوبوس گرفت

هند تصمیم به نصب دوربین مداربسته در ۳۷۰۰ اتوبوس گرفت

در پی مشکلات اخیر در اتوبوس های هند در مکان های خلوت تر که نیروی انتظامی هندوستان در انجا فعالیت کمتری دارد دولت هند بر این شد که در ۳۷۰۰ اتوبوس دوربین مداربسته نصب کنداخبار تجاوزات دسته جمعی که در اتوبوس ها انجام میشود مدتی پیش رسانه های جهان را شکه کرد برای کنترول این … ادامه مطلب» »
معرفی دوربین مداربسته یونی ویو (uniview)

معرفی دوربین مداربسته یونی ویو (uniview)

یونی ویو یکی از شرکت های معتبر تولید کننده دوربین مداربسته تحت شبکه است که کار خود را از سال ۲۰۰۶ در کشور چین آغاز کرده و به سرعت در زمینه تولید تجهیزات حفاظتی پیشرفت کرده به طوری که در سال ۲۰۱۴ به عنوان سومین تولید کننده بزرگ دوربین مدار بسته در سراسر چین شناخته … ادامه مطلب» »
مقایسه دوربین مداربسته AHD, HDCVI,HDTVI, HDSDI

مقایسه دوربین مداربسته AHD, HDCVI,HDTVI, HDSDI

بزرگترین نقطه ضعف ُسیستم های مداربسته آنالوگ محدودیت بسیار زیاد روزولشن تصویر آنها است. برای رفع این مشکل نکنولوژیهای جدید مانند AHD, AHCVI,HDTVI و HDSDI به بازار معرفی شدند. با توجه به تازه وارد بودن این تکنولوژی ها در عرصه سیستم های مداربسته اطلاعات در رابطه با آنها بسیار پایین است. در این مطلب سعی … ادامه مطلب» »

بررسی نویز در دوربین مداربسته

وجود نویز در تصویر دوربین های مداربسته یکی از اصلی ترین مشکلات در طول نصب و بهره برداری از دوربین های مداربسته است. پیش از اطلاع از نحوه رفع نویز باید انواع و دلایل به وجود امدن آن را بررسی کرد. انواع نویز در تصویر دوربین های مداربسته نویز الکترونیکی: نویز الکترونیکی یکی از انواع … ادامه مطلب» »
تصمیمات غیراصولی در انتخاب دوربین مدار بسته

تصمیمات غیراصولی در انتخاب دوربین مدار بسته

اتخاذ تصمیمات نادرست و غیراصولی در هنگام انتخاب یا خرید دوربین مدار بسته باعث از بین رفتن سرمایه و دقت و انرژی شما خواهد شد. لذا بهتر است برای جلوگیری از این کار به تحقیق اصولی در خصوص انتخاب وخرید دوربین مدار بسته مناسب برای نصب دوربین مدار بسته در محیط مورد نظر خود اقدام … ادامه مطلب» »

دوربین مداربسته هوشمند در پارکینگ های طبقاتی

دوربین مداربسته هوشمند در پارکینگ های طبقاتی برای اینکه کل فضایی که در آن دوربین مدار بسته نصب شده بیشتر تحت کنترل ما باشد بهتر است از دوربین مدار بسته تحت شبکه استفاده کنیم. هم اکنون بیشتر دوربینهای مدار بسته آنالوگ جای خود را به دوربین مداربسته تحت شبکه داده اند. در فناوری های جدید … ادامه مطلب» »
DVR و NVR رکمونت

DVR و NVR رکمونت

DVR و NVR رکمونت : درمطالب قبلی درمورد دستگاه های ضبط DVR و ان وی آر توضیح داده شد واین که به کمک این ابزار می توان تصاویرضبط شده توسط دوربین مداربسته را پس از ذخیره سازی بر روی هارد دیسک ، به شکل های مختلفی درمانیتور ها به نمایش درآورد. دستگاه ضبط DVR و … ادامه مطلب» »