شرکت فنی و مـهندسی ایــمن ســـازان پــیشـــرو بـا شمـاره ثبـت  ۲۰۳۵۶۴  و کد اقتصادی  ۳۱۴۴-۱۵۸۵-۴۱۱۱  در سال  ۱۳۸۲  تاسیس گردید ، و از زمان تاســیس در زمیـنه سامانه های حفاظتی ، امنیتی و نظارت تصویری مشغول به فعالیت می باشد . کادر مـهنـدسیـن ، متـخصـصیـن و تـکـنسـین هـای ایـن شـرکت با در اختیار داشتن دانش و تجربه فنی امکان مشاوره ، طراحی ، فروش ، نصب و راه اندازی ، آموزش سامانه های حفـاظتی و امنیتی در صنایع و محیطهای مختلف را با رعایت استانداردهای مهندسی به روز دنیـا به نحوی که از حرفه ای ها انتـظار می رود ، را فراهم آورده اند . ارائه محصـولات و خـدمات دقیـق و منـحصر بـه فـرد بـا حداکثـر کیفیت و حـداقل زمان و قیـمت ، مـوجب پیشــرفت روز افــزون ایـن مـجموعه گشته ، تا جایی که امروزه این شرکت به عنوان یکی از پیشتازان این زمینه با سابقه درخشان شناخته شده است .

 

شایان ذکر است این شرکت با توفیق الهی و تلاش روز افزون موفق به اخذ عضویت و تائید صلاحیت از ارگان های مختلف کشور بشرح ذیل گردیده است :

 

• عضو انجمن اتحادیه صنوف برق و الکترونیک ( سامانه های حفاظتی و امنیتی )

• عضو اتحادیه شرکت های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی

• تائید صلاحیت از اداره توسعه سیستمهای حفاظت الکترونیک حراست وزارت نفت

• تائید صلاحیت از اداره کل حراست وزارت نیرو ( توانیر )

• تائید صلاحیت از شرکت احداث و توسعه نیروگاههای مپنا

• تائید صلاحیت از اداره کل حراست بانک صنعت و معدن

• تائید صلاحیت از اداره کل حراست بانک توسعه صادرات ایران

• تائید صلاحیت از اداره کل حراست بانک سپه

 

در راستای تحقق اهداف مجموعه و مشتری مداری در دنیای تجارت بر این باوریم که :

 

مشتری در کار ما یک هدف زودگذر نیست ،
بلکه رضایت مشتری در راس اقدامات این مجموعه قرار گرفته است ،
او یک فرد خارجی در سازمان ما محسوب نمی شود ، بلکه جزئی از سازمان ماست ،
ما با خدمتی که به مشتری ارائه می نمائیم و در ازای رضایت مشتری ، فرصت ادامه کار را برای مجموعه خود فراهم می نماییم .

 

امیدواریم با تجربه مفید کسب شده در این راه ، همیار و کارگشای شما عزیزان جهت نصب یک سیستم به روز و کار آمد باشیم ، همچنین در صورت صلاحدید کارشناسان این شرکت آماده ارائه مشاوره رایگان به نمایندگان آن مجموعه محترم می باشند.

امـید اسـت با راه اندازی این سایت ، ارتباط خود را با شما مشتریان ارجمند تقویت نماییم.

 

در پایان با افتخار به استحضار می رسانیم شرکت فنی مهندسی ایــمـن ســـازان پـیـشــرو با بهره گیری از تخصـص و تجـربه بیـش از یـک دهه در زمینه سامانه های حفاظتی ، امنیتی و نظارتی در ایران و تحقیق و بررسی تجهیزات کمپانی های به نام دنیا موفق به اخذ نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش از کمپانی های بین المللی و معتبر زیر در ایران شده است.